Desertai šventėms ir susibūrimams: kaip neprašauti pro šalį?

Desertai šventėms ir susibūrimams: kaip neprašauti pro šalį? / Saldumynai

Kas gi daugiau nei skanėstai gali paversti šventę tikrų tikriausiu džiaugsmu visiems svečiams? Desertų pasirinkimas – platus kaip vandenynas, juos galima pritaikyti skirtingoms progoms, skanėstai gali ne tik atspindėti šventės dvasią, bet ir patys ją sukurti. To priežastimi galima laikyti neišsemiamą konditerių kūrybiškumą ir meistriškus sugebėjimus desertą paversti tikru meno kūriniu.

Žinoma, skanėstų pasirinkimas priklausys nuo šventės pobūdžio – vieni pobūviai tiesiog šaukiasi tortų ir pyragų, o kituose geriau rinktis lengvus, neįpareigojančius vieno kąsnio desertus. Galima drąsiai sakyti, kad proginiai tortai puikiai tiks dideliems susibūrimams, tokiems kaip vestuvės ar jubiliejai. Šiltoms vasaros dienoms galima rinktis ledų desertus ir svečius vaišinti dideliu gardžiu ledų tortu.

Spurgos, keksiukai, eklerai, kanelės bei kitos saldžios užkandėlės džiugins krikštynose, konferencijose, mažesnės apimties susibūrimuose ir šventėse. Pasirinkimų galimybės neišsemiamos, skanėstai gali būti vegetariški ir veganiški, savyje turėti mažiau cukraus bei visaip kitaip patenkinti svečių poreikius. Išsiaiškinę svečių norus, galėsite nepergyventi dėl to, kad ką nors nuvilsite savo pasirinkimu.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *