Didinamas etatų skaičius, bet papildomų lėšų nereikės

Didinamas etatų skaičius

Ukmergės rajono savivaldybės tarybos svarstymui parengtas projektas patvirtinti naują savivaldybės administracijos struktūrą ir nustatyti didžiausią leistiną pareigybių skaičių.

Jis didės nuo šiuo metu esančių 234-ių iki 238-ių.

Skelbiama, kad etatų skaičių didinti reikia dėl kelių priežasčių.

Viena jų – ta, kad nuo sausio Nacionalinės žemės tarnybos šiuo metu patikėjimo teise valdoma valstybinė žemė, esanti miestų ir miestelių teritorijose, perduodama savivaldybėms. Kartu perduodamos žemės valdymo ir naudojimo funkcijos bei administracinių paslaugų teikimas.

Aplinkos ministerija numatė šių funkcijų vykdymui Ukmergės rajono savivaldybei iš Nacionalinės žemės tarnybos perduoti tris pareigybes bei skirti valstybės biudžeto lėšų jų darbo užmokesčiui. Šias pareigybes numatoma steigti Architektūros ir teritorijų planavimo skyriuje.

Vieno papildomo etato prireiks dėl kitos priežasties.

Ukmergės rajono savivaldybė su Europos socialinio fondo agentūra sudarė sutartį dėl projekto „Koordinatorių modelio išbandymas ir lyčių lygybės politikos stiprinimas“.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija įsipareigojo įdarbinti darbuotoją (patarėją), koordinuojantį lygių galimybių, moterų ir vyrų lygybės ir apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje politikos formavimą ir įgyvendinimą,

Nuo 2024 m. sausio 1 d. iki 2025 m. birželio 30 d. (18-os mėnesių laikotarpiui) šiam etatui išlaikyti skirta 39 011 Eur.

Pokyčių administracijos struktūroje atsiras, nes, įgyvendinant Lietuvos Respublikos krizių valdymo ir civilinės saugos įstatymo nuostatas, vietoje civilinės saugos ir mobilizacijos specialisto pareigybės įsteigta parengties pareigūno pareigybė.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos sistemos įstatymu keičiamas savivaldybės gydytojo pareigybės pavadinimas į sveikatos reikalų koordinatoriaus.

Pateiktoje savivaldybės struktūroje numatyta Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus pertvarka: vietoje šio skyriaus įsteigti du naujus – Architektūros ir teritorijų planavimo bei Statybos ir infrastruktūros – skyrius.

Savivaldybės tarybai pritarus šie pokyčiai atsiras nuo kitų metų sausio. Papildomų lėšų iš rajono biudžeto tam nereikės.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *