Duris pravėrė „Balandinė“

Skaistės Vasiliauskaitės-Dančenkovienės nuotr. Medinius balandžius dirbtuvėse išpjovė rajono savivaldybės meras Darius Varnas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas.

Ukmergėje, „Ryto“ ugdymo centro kieme, oficialiai atidarytos dirbtuvės „Balandinė“. Nors gyvų balandžių čia nebus, vaikai mokysis juos pasigaminti.

Kaip rašėme „Ukmergės žiniose“, balandinės, kurioje būtų laikomi tikri balandžiai, idėja žlugo.

Sulaukus prieštaringų vertinimų, buvo pasirinkta kita realizacijos forma – įkurtos dirbtuvės „Balandinė“. Vaikai, vadovaujami pedagogo, čia galės gaminti balandžius iš pačių įvairiausių medžiagų.

Gyvų paukščių laikyti šioje balandinėje neketinama. Tai bus edukacijų vieta. „Balandinės“ atidarymo renginyje buvo surengta nedidelė balandžių paroda,  suteikusi daug gerų emocijų renginio dalyviams – jiems norėjosi ne tik pamatyti, bet ir paliesti, pakalbinti paukščius, o šie atsakė bendravimu.

Pirmuosius medinius balandžius dirbtuvėse išpjovė rajono savivaldybės meras Darius Varnas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas.

D. Varnas ir V. Kalinas pasidalino ilgu keliu, kurį teko nueiti, siekiant įgyvendinti sumanymą.  Keletą kartų galvota net apie atsitraukimą. Sunkiausia buvo rasti vietą statiniui. Mano, kad surado tinkamą, nes „Balandinė“ džiugins vaikus, padės lavinti įvairius įgūdžius – pažintines, kūrybines, socialines, bendravimo kompetencijas.

Planuojama, kad „Ryto“ ugdymo centras bendradarbiaus su kitomis rajono ugdymo įstaigomis ir čia apsilankyti galės kuo daugiau vaikų.

UŽ inf.

Skaistės Vasiliauskaitės-Dančenkovienės nuotr.

Medinius balandžius dirbtuvėse išpjovė rajono savivaldybės meras Darius Varnas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas.

Dalintis
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *