Ukmergiškiai „Litexpo“ parodų centre. Ukmergiškiai „Litexpo“ parodų centre.

„Li­tex­po“ pa­ro­dų cen­tre vy­ku­sio­je Pa­bal­ti­jo ma­dos ir teks­ti­lės pa­ro­do­je iš­skir­ti­nai pri­sis­ta­tė Uk­mer­gės sa­vi­val­dy­bė. Vie­nin­te­lė iš ša­lies sa­vi­val­dy­bių ji pri­sis­ta­tė ne kaip at­ski­ras ga­min­to­jas ar kū­rė­jas, o kaip mies­tas, siū­lan­tis ga­li­my­bes in­ves­tuo­to­jams.

VšĮ Uk­mer­gės tu­riz­mo ir ver­slo in­for­ma­ci­jos cen­tro di­rek­to­rė Li­na Baub­lie­nė pa­sa­ko­jo, kad Uk­mer­gei at­sto­va­vo tau­to­dai­li­nin­kė Re­gi­na Žvir­blie­nė, UAB „Lit­wo­ol“, dra­bu­žių kū­rė­ja So­na­ta Or­dė. Ša­lia įsi­kū­rė UAB „Ro­ris“. L. Baub­lie­nė džiau­gė­si, kad pa­ro­do­je su­lauk­ta daug pa­gy­ros žo­džių bei pa­vy­ko už­megz­ti nau­din­gų pa­žin­čių. Taip pat bu­vo pa­teik­ti mū­sų ra­jo­no ne­įga­lių­jų dar­bai.

„Pri­sis­ta­tė­me kaip gy­vas mies­tas, su­tei­kė­me pa­ro­dos lan­ky­to­jams daug nau­din­gos in­for­ma­ci­jos apie Uk­mer­gės įmo­nes ir smul­kius ver­sli­nin­kus“, – pa­sa­ko­jo L. Baub­lie­nė.

Ukmergės naujienos

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ar pradėjote grybavimo sezoną?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Naudingos nuorodos

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų