Patarimus ukmergiškėms dalijo stilistė

Patarimus ukmergiškėms dalijo stilistė / Rima ir Eugenijus Jasiūnai kartu ir gyvenime

„Eifelyje“ įsikūrusioje parduotuvėje „Rimella“ praėjusią savaitę viešėjo, su klientėmis susitiko ir apie madą pasakojo stilistė, žurnalo „Laima“ mados redaktorė Giedrė Anužytė.

Šioje parduotuvėje prekiaujama avalyne ir rankinėmis, tad garsi stilistė taip pat rekomendavo, kokius reikėtų nešioti batelius, kokios rankinės prie jų labiausiai tiktų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį kuriant šio sezono pavasario ir vasaros stilių.

Viešnios pastebėjimu, avalynė – būtent tas akcentas, kurį pakeitus, keičiasi ir mūsų stilius. Pažymėjo, kad šį sezoną juntama avalynės pakulnės žemėjimo tendencija, klasikinių batelių pakulnė storėja, tampa madingos avalynės detalės, tokios kaip kaspinai, kutai. Moterims paliekama laisvė nebederinti avalynės prie rankinės ar šalio, o tiesiog drąsiau rinktis ryškesnes avalynės spalvas.

Stilistė taip pat atkreipė dėmesį, kaip pagal šio sezono mados tendencijas minimaliomis priemonėmis atnaujinti garderobą ir kasdien atrodyti stilingai.

Parduotuvės savininkė Rima Jasiūnienė pasakojo, kad šiame versle jiedu su vyru Eugenijumi – jau keli dešimtmečiai, o „Rimella“ rudenį minės dešimties metų sukaktį.

Per tą laiką verslininkai seniai spėjo įsigilinti į klientų poreikius, išsiaiškinti, ko jiems labiausiai reikia, ko dažniausiai ieškoma. Pastebi, kad klientų didžiausi norai paprastai būna, kad batai būtų kokybiški, patogūs, gražūs ir ne itin brangūs. Šiuos prioritetus pagal svarbą kiekvienas išsidėlioja savaip…

Verslininkė sako, kad jie prekiauja lenkiška avalyne, nepriklauso jokiam tinklui, nevilioja garsiomis firmomis. Tačiau mato, kad jų siūlomi gaminiai žmonėms patinka. „Jei prekė bus nekokybiška, pirkėjai ją grąžins ir daugiau nesugrįš“, – paprastai aiškina R. Jasiūnienė.

Mato, kad dažniausiai perkama klasikinė avalynė. Moterys stengiasi, kad bateliai tiktų ir šventėms, ir darbui. Išskirtinio dizaino apavui Ukmergėje labai didelio poreikio nėra.

Artėjanti vasara avalynės ir rankinių pardavėjams – sezono metas. Juk batelių, basučių moterys visada perka daugiau nei žieminių aulinukų.

Kokios didžiausios šių metų mados naujovės? Ką nauja siūlo gamintojai? R. Jasiūnienė pasakojo, kad šiemet siūloma pastebimai daug sidabrinės ar aukso spalvos vasarinių batelių. Basutės puošiamos įvairiais kaspinėliais. Taip pat pastebi, kad sunku suprasti, smaili ar buka avalynė dabar madinga, nes naujausi modeliai siuvami ir tokiomis, ir tokiomis noselėmis.

Rankinių pasaulyje taip pat labai ryškių pokyčių įžvelgti sunkoka. Formos, spalvos, dydžiai – kuo įvairiausi. Mados viršūnėje šį sezoną – mažytės rankinės, į kurias telpa tik lūpdažis ir mobilusis telefonas. Tokiomis prekiaujama, tačiau verslininkė neabejoja, kad jos niekaip nenurungs mūsų moterų pamėgtų patogių, talpių rankinių.

Daugumą savo pirkėjų verslininkai bent jau iš matymo pažįsta. Džiaugiasi, kad, kartą įsigiję daiktą, šie pas juos sugrįžta. Pastebi, kad perka ir pravažiuojantys klientai iš aplinkinių rajonų. Jie tvirtina, kad čia kainos nesikandžioja.

Ukmergiškiai Eugenijus ir Rima Jasiūnai neseniai priėmė drąsų sprendimą: prieš savaitę tokiu pačiu pavadinimu parduotuvę atidarė Utenoje. Neslepia, kad šį žingsnį žengti paskatino liūdnos gyventojų, o kartu ir pirkėjų mažėjimo tendencijos.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

ir versle. Gedimino Nemunaičio nuotr.

ir versle. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *