Gatvėje užvirė darbai

Gatvėje užvirė darbai / Bus rekonstruota 0

Dukstynos mikrorajone, Veterinarijos gatvėje, po truputį įsibėgėja net kelerius metus truksiantys remonto darbai.

Savivaldybės Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Gediminas Narbutas pasakojo, kad šiuo metu rengiamasi inžinerinių tinklų keitimui. Bus įrengti ar rekonstruoti lietaus nuotekų, gatvės apšvietimo, buitinių nuotekų, elektros, vandentiekio, telekomunikacijų tinklai.

Šios gatvės pertvarka – ypatinga, nes visiškai keičiasi ir jos pradžia, ir pabaiga. Įvažiavimas nuo Vytauto gatvės rengiamas kitoje vietoje. Dabar į ją patenkama per aikštelę, o po remonto išvažiavimas bus priešais dabartinį miesto autobusų sustojimą. Autobusų stotelę teks perkelti.

Veterinarijos gatvės išvažiavimo vietoje bus žiedas. Nei su S. Daukanto, nei su jokia kita gatve susisiekimo transportu neliks. Eis tik pėsčiųjų ir dviračių takas, taigi iš esmės gatvė taps akligatviu. Automobilių apsisukimo vieta numatyta ties Veterinarijos gatvės 12 daugiabučiu.

Projekte iš viso bus rekonstruota 0,728 km gatvės. Konkursą atlikti rekonstravimo darbus laimėjo ūkio subjektų grupė – UAB „Ukmergės keliai“, AB „Panevėžio keliai“. Projekto kaina – apie 1 mln. 506 tūkst. eurų.

Projektą numatyta įgyvendinti per dvejus metus.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *