Gatvėse prasidės rekonstravimo darbai

Gatvėse prasidės rekonstravimo darbai / Sutartį dėl projekto pasirašė savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas ir UAB „Ukmergės keliai“ laikinasis vadovas Raimondas Andronavičius. Daivos Zimblienės nuotr.

Pagaliau turėtų prasidėti šiuolaikiški atnaujinimo darbai A. Smetonos ir Vasario 16-osios gatvėse. Tai skelbia Ukmergės rajono savivaldybė.

Vasario 19 d. su UAB „Ukmergės keliai“ pasirašyta „Ukmergės miesto A. Smetonos, Vasario 16-osios gatvių ir prie jų esančių viešųjų erdvių rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbų“ sutartis.

Rajono savivaldybės atstovė spaudai Daiva Zimblienė informavo, kad pradinė rangos darbų sutarties vertė – daugiau nei 2 mln. eurų. Darbai bus pradėti gavus finansavimą. Centrinėje projektų valdymo agentūroje šiuo metu vertinama iš savivaldybės gauta projekto finansavimo paraiška. Kadangi šios procedūros užtrunka iki 2–3 mėnesių, tikimasi, jog darbai startuos pavasario pabaigoje arba vasaros pradžioje ir užtruks iki 22 mėnesių.

Skelbiama, kad A. Smetonos (nuo Deltuvos g. iki Vasario 16-osios g.) ir Vasario 16-osios (nuo A. Smetonos g. iki Gedimino g. su rekreacine zona šalia) gatvėse bus rekonstruota važiuojamoji kelio dalis su šaligatviais, paviršinių nuotekų ir elektroninių ryšių tinklai, įrengtas apšvietimas bei vaizdo stebėjimo sistemos tinklai. Taip pat bus sutvarkytas Klaipėdos gatvės skveras.

Čia numatyta įrengti pėsčiųjų ir dviračių takus, paviršinių nuotekų tinklus ir drenažą, apšvietimą.

Prie naujojo Tolerancijos centro Vasario 16-osios gatvėje atsiras automobilių stovėjimo aikštelė, bus įrengtas drenažas, apšvietimas, prie miesto turgavietės – dvi apšviestos automobilių stovėjimo aikštelės: viena – 890, o kita – 544 kv. m ploto.

A.Smetonos ir Vasario 16-osios gatvėse pernai baigti atlikti paviršinių nuotekų tinklų statybos bei vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstravimo darbai.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *