Gavo naują greitosios pagalbos automobilį

Greitosios medicinos pagalbos tarnybos Vilniaus filialo Ukmergės pastotė šią savaitę gavo naują greitosios pagalbos automobilį.

Skubios pagalbos slaugos specialistė, greitosios medicinos pagalbos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Jolanta Keburienė sako, kad tai – pati geriausia dovana kaip tik šį savaitgalį minint Medicinos darbuotojų dieną.

Automobilis ne tik erdvus, pravažus, bet ir turi naujų labai patogių funkcijų. Viena iš jų – elektroniniai neštuvai. Paciento jais nebereikia į automobilį kelti – neštuvai įvažiuoja patys.

Labai didelis privalumas ir darbuotojams, ir pacientams yra tai, kad automobilis „minkštas“ ir komfortabilus. „Ypač vežant žmogų su trauma  kiekviena gatvės duobė jam yra skausminga, o važiuojant su šiuo automobiliu tokių nemalonumų nesijaučia“, – sakė J. Keburienė.

Kondicionierius, puikus apšvietimas, patogus valdymas – tai taip pat dideli privalumai.  Norint pasiekti kai kurią įrangą nereikia net lipti į saloną – galima paimti per mašinos šoną.

Šiuo metu mūsų pastotė turi tris greitosios medicinos pagalbos automobilius ir vieną rezervinį.

Greitosios medicinos pagalbos tarnybos Vilniaus filialo vadovas Tadeušas Rodz pasakojo, kad iš viso buvo nupirkti šeši nauji automobiliai. Jie skirti tarnybos filialo pastotėms. Ukmergei trečiadienį perduotas pats paskutinis iš pirktųjų.

Pasak vadovo, greitosios pagalbos automobiliai – brangus pirkinys – be įrangos kainuoja per 100 tūkst. eurų, o su įranga – apie 200 tūkst. Vien minėti neštuvai kainuoja keliasdešimt tūkstančių.

Direktorius taip pat pažymėjo, kad 2023 metais pagamintas automobilis pasižymi dideliu pravažumu, o tais būtina vykstant į atokias kaimo sodybas. Naujasis automobilis, vos pasiekęs Ukmergę, tą pačią parą jau pradėjo darbą – vyko į iškvietimus.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *