Gėlininkai kuria Lietuvos grožį

Gėlininkai kuria Lietuvos grožį / Ukmergės gėlininkų draugijos darbštuolės.

Ukmergės gėlininkų draugijos išrinkta komisija aplankė 21 draugijos nario sodybą.

Apžiūra organizuojama kasmet. Sodybų šeimininkai kiekvienais metais pasižymi unikaliu gebėjimu ką nors naujo sukurti bei derinti grožį su praktiškumu.

Darbštuolių darželiuose – neišpasakytas gėlių, dekoratyvinių augalų gausumas ir įvairovė. Gėlynus puošia hortenzijos, budlėjos, rudbekijos, įvairiaspalviai jurginai, kanos, žiovenės, begonijos, kalijos ir dar daug kitų nuostabių augalų.

Gėlės yra gražios, kaip ir žmogaus gyvenimas margas ir kupinas staigmenų, o gėlininkų didžiausia vertybė – puoselėti sodybų grožį, įvairovę. Tai žmonėms teikia džiaugsmo ir palaimos.

Iš daugelio gražiausiai tvarkomų sodybų paminėtinos Aldonos ir Vinco Juzakėnų, Janinos Verbickienės, Eugenijos Margenienės, Genutės ir Jono Kapočių, Ramunės Kelbauskienės, Lionės Strumilienės, Vilmos Šerelienės bei Valės Pranckevičienės.

Senovinių gėlių išsaugojimu pasižymi Marytės Viliūnienės bei Stasės Kiaušienės sodybos. Gėlininkė E. Margenienė savo sodo sklype iš gėlių „išaudė“ – „Nepriklausomai Lietuvai 100“.

Gražus pavyzdys, kaip galima gražiai tvarkyti bendrijos kiemą, – „Močiutė“ Bažnyčios gatvėje 6A. Idėjos savininkė – Roma Ciesiūnienė. Kieme daug įdomių akmenų bei gėlių. Kviečiame pasekti šiuo pavyzdžiu ir kitas Ukmergės namų bendrijas.

Ačiū visiems, kas kuriate Lietuvos grožį.

Zinaida ZARANKIENĖ

Gėlininkų draugijos valdybos pirmininkė

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *