Gimnazistams iškilmingai įteikti brandos atestatai

Gimnazistams iškilmingai įteikti brandos atestatai / Dainiaus Vyto nuotr. Brandos atestatų įteikimo šventėje.

Abiturientams šios dienos ypatingos – jiems įteikiami brandos atestatai.

Iškilmingose šventėse praėjusią savaitę atestatai įteikti Ukmergės Antano Smetonos ir Jono Basanavičiaus gimnazijas baigusiems moksleiviams. Abi šventės vyko kultūros centre.

Antano Smetonos gimnazijos istorijoje brandos atestatų įteikimo šventė buvo 99-oji. Net penki abiturientai sužibo valstybiniuose brandos egzaminuose ir susižėrė daugiausia rajone – 7 šimtukus.

Kamilė Kuolinytė 100-o balų įvertinimą gavo už anglų kalbos ir biologijos žinias, Ernestas Pučinskas – už anglų kalbos ir matematikos žinias, Tauras Žemaitis – už anglų kalbos žinias, Šarūnas Žintelis – už anglų kalbos žinias, Kotryna Diliūnaitė – už rusų kalbos žinias.

Jono Basanavičiaus gimnazija į gyvenimą išleido 79-ąją abiturientų laidą.  Dviejų šios gimnazijos auklėtinių rezultatai įvertinti šimtukais.

Jogintas Varanavičius tokį įvertinimą gavo už fizikos žinias, Pijus Tiškevičius 100-o balų įvertinimą gavo už anglų kalbos žinias.

Abiturientus, jų tėvus ir mokytojus pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Darius Varnas.

Renginių metu visiems aukštų rezultatų pasiekusiems moksleiviams įteikti padėkos raštai, simbolinės dovanos ir savivaldybės Gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondo įsteigti piniginiai prizai. Po du šimtukus gavusiesiems skirta po 150 Eur, o po šimtuką gavusiesiems –  po 100 Eur.

Net dviem šimtukais šiemet didžiuojasi Siesikų gimnazija. 

Abu jie priklauso abiturientui Ugnius Stašaičiui. Aukščiausiais balais įvertintos per matematikos ir anglų kalbos egzaminus parodytos jo žinios.

Siesikų, Taujėnų ir Želvos gimnazijose brandos atestatų įteikimo šventės įvyko jau anksčiau – liepos viduryje.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *