Triratukas
Lietuvos pašto laiškininkai gyventojams skirtą korespondenciją palieka tik tvarkingose pašto dėžutėse, tačiau teigiama, kad vis dar likę tūkstančiai dėžučių, ant kurių nėra ne tik adresų, bet ir spynų ar durelių.
Balandžio 16 d., apie pusiaudienį, mieste, Kauno gatvėje, darbovietės vidiniame kieme, smurtą patyrė 37 m. ukmergiškis.
Ukmergės „Šilo“ progimnazijos baseine nepilnametė pasigedo savo mobiliojo ryšio telefono „iPhone“.
Ukmergės mokomųjų mokinių bendrovių regioninėje eXpo veiklos parodoje tarp geriausiųjų atsidūrė net dvi mūsų miesto jaunųjų verslininkų bendrovės.
Ukmergės sporto centre dirba Lietuvos rekordininkė, Lietuvos čempionė, plaukimo trenerė Evelina Navašinskaitė. Jos pasiekimai stulbinantys – nardymo rungtyje 36-erių metų moteris yra 2023 m. pasaulio stipriausiųjų dešimtuke.
Siesikų seniūnijoje, Meilūnų kaime, gyvenanti Juzė Talalienė kovo 29 d. atšventė savo 100-ąjį gimtadienį.
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai skelbia, kad Ukmergės filiale darbą pradeda nauja vadovė – direktorės pareigas nuo trečiadienio pradėjo eiti Karolina Valaišienė.
Kovo 20 d. suėjo 35-eri metai nuo vienos didžiausių tuometinėje TSRS ekologinių katastrofų – Jonavos „Azoto“ gamykloje įvykusios avarijos.
Daiva ZIMBLIENĖ Rajono savivaldybės atstovė spaudai
Kovo 8-oji Ukmergėje prasidėjo skaudžia netektimi – darbo metu prie vairo mirė Ukmergės autobusų parko vairuotojas.
Keičiasi kompensacijos už sveikatai padarytą žalą gavimo tvarka. Nuo šiol pacientui nebereikės įrodinėti jį gydžiusio gydytojo klaidos ir su juo bylinėtis teismuose – kompensaciją už žalą sveikatai, jei ji bus nustatyta, išmokės Valstybinė ligonių kasa.
Į redakciją paskambinusi Lyduokiuose gyvenanti Anelė išsakė nuoskaudas dėl kaimyno pastatytos tvoros.
Skaitytojai teiraujasi, kodėl spaudoje nebeskelbiamos neblaivių vairuotojų pavardės, kaip būdavo seniau. Prisimena, kad tokia informacija anksčiau būdavo viešinama ir „Ukmergės žiniose“.
Maironio gatvės 2 namo gyventoja skundžiasi dėl nuolatinio triukšmo naktimis, gatvėje po langais triukšmaujančio jaunimo.
Į redakciją kreipėsi mūsų skaitytoja Bronė, tvirtinanti, kad „Iki“ prekybos tinklo parduotuvėje pasijuto apgauta.
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba sulaukia vis daugiau vartotojų prašymų apginti jų pažeistas teises sudarius pirkimo–pardavimo sandorį socialiniuose tinkluose.
Šiandien dažnai kalbama, kad Lietuvoje per mažai dėmesio skiriame ką tik pagimdžiusių moterų ir nėščiųjų sveikatai. Ukmergėje griaunamos šios nuostatos – VšĮ Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centras įgyvendina projektą „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio įdiegimas Ukmergės rajone“. Tai – 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo finansuojamas projektas (Nr. LT03-2-SAM-K03-006).
 Ukmergės ligoninėje pradedamos teikti Geriatrijos dienos stacionaro ir ambulatorinės geriatrijos paslaugos vyresniems nei 60-ies metų pacientams, turintiems po keletą lėtinių ir ūmių ligų.
Daiva ZIMBLIENĖ Rajono savivaldybės atstovė spaudai
Lietuvos odontologų rūmai skelbia, jog kas antras šalies vaikas iki 3-ejų metų jau turi sugedusių dantų.
Kolagenas, išvertus iš graikų kalbos, reiškia „klijų gamyba“. Šis žodžių junginys gana aiškiai apibrėžia šios medžiagos paskirtį. Iš tiesų kolagenas – tai nepakeičiamas audinių atsinaujinimo baltymas. Kokia jo svarba žmogaus organizmui, ypač jungiamajam audiniui? Į šiuos ir kitus klausimus plačiau atsako Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Farmakognozijos katedros prof. dr. Nijolė Savickienė.
Ukmergės ligoninėje baigti Chirurgijos skyriaus renovacijos darbai.

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų