Triratukas
Žiemiški orai tapo tikru išbandymų atokesnių kaimų gyventojams. Žmonėms besipiktinant prastai valomais rajono keliais, pakalbinome kelių labiau nutolusių seniūnijų seniūnus apie jų turimus išteklius ir pajėgumus šiai problemai spręsti.
Ukmergiškė Vladislava pasakojo, kad su Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centru (PSPC) telefonu pavyko susisiekti tik po to, kai, praradusi viltį prisiskambinti medikams, apie tai pranešė mūsų šalies prezidentūrai ir Sveikatos apsaugos ministerijai.
Želvos seniūnijos gyventoja, viena auginanti dukrą, šiai galimai užsikrėtus koronavirusu, nerado, kas ją pavėžėtų atlikti PGR testą.
Ukmergiškė Asta atkreipė dėmesį į slidžius miesto šaligatvius. Pasakojo, kad ketvirtadienį, apie 6 val. ryto, į darbą ėjo Bažnyčios, paskui – Maironio gatve. Šaligatviai buvo nebarstyti ir labai slidūs. Paskui pasuko Vytauto gatve, bet ir ten nesimatė, kad kas būtų barstęs.
Policija skelbia, kad šeštadienį Ukmergės rajone moteris sukčiams atidavė 1 tūkst. eurų.
Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė Asta KROGERTIENĖ. Sukčiai sugalvoja įvairių naujų sukčiavimo būdų, tačiau nereikia pamiršti, jog naudoja ir senas schemas.
Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnų gretas papildė nauja darbuotoja – Sonata Kidikė.
Kristina DARULIENĖ Vlado Šlaito viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė projektinei ir edukacinei veiklai
Šiemet pirmą kartą organizuotame „Gero ūkininko čempionate“ tarp penkių jo ambasadorių – Ukmergės rajone esantis ūkis „Farmers Circle“. 
Į Gerseniškių gatvėje esančią didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę pernai 7 270 ukmergiškių atvežė jiems nereikalingų daiktų.
Su darbu „Gimtosios žemės“ redakcijoje atsisveikino jos redaktorė Genovaitė Kazielienė. Šiame laikraštyje dirbusi beveik keturis dešimtmečius, darbą ji paliko išėjusi į užtarnautą poilsį.
Ukmergiškis entomologas Giedrius Švitra Vilniaus universiteto zoologijos muziejui padovanojo vertingą drugelių kolekciją.
Keičiasi kompensacijos už sveikatai padarytą žalą gavimo tvarka. Nuo šiol pacientui nebereikės įrodinėti jį gydžiusio gydytojo klaidos ir su juo bylinėtis teismuose – kompensaciją už žalą sveikatai, jei ji bus nustatyta, išmokės Valstybinė ligonių kasa.
Į redakciją paskambinusi Lyduokiuose gyvenanti Anelė išsakė nuoskaudas dėl kaimyno pastatytos tvoros.
Skaitytojai teiraujasi, kodėl spaudoje nebeskelbiamos neblaivių vairuotojų pavardės, kaip būdavo seniau. Prisimena, kad tokia informacija anksčiau būdavo viešinama ir „Ukmergės žiniose“.
Maironio gatvės 2 namo gyventoja skundžiasi dėl nuolatinio triukšmo naktimis, gatvėje po langais triukšmaujančio jaunimo.
Į redakciją kreipėsi mūsų skaitytoja Bronė, tvirtinanti, kad „Iki“ prekybos tinklo parduotuvėje pasijuto apgauta.
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba sulaukia vis daugiau vartotojų prašymų apginti jų pažeistas teises sudarius pirkimo–pardavimo sandorį socialiniuose tinkluose.
Rajone dabar kasdien registruojama beveik po kelis šimtus naujų COVID-19 ligos atvejų.
Sausio 23 d. dėl žandikaulio lūžio į ligoninę teko skubiai gabenti Siesikų miestelio gyventoją.
Ukmergiškė laiške redakcijai pasidalijo nemalonia patirtimi, konsultuojantis su Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) šeimos gydytoja.
Savivaldybės švietimo įstaigose nuo mokslo metų pradžios iki dabar COVID-19 liga buvo nustatyta 688 vaikams. Ugdymo įstaigose mokosi apie 3 500 ugdytinių.
Ukmergės rajono savivaldybė pagal sergamumą COVID-19 vėl atsidūrė tarp labiausiai viruso paveiktų savivaldybių.
Šios savaitės viduryje COVID-19 kreivė visoje šalyje staiga šovė į viršų. Ne išimtis – ir Ukmergės rajonas.

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų