Siekiant užtikrinti koronaviruso (COVID-19) plitimo prevenciją, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) organizuos patikrinimus dėl karantino režimo priemonių laikymosi.
Daiva ZIMBLIENĖ Rajono savivaldybės atstovė spaudai Ukmergėje įgyvendintas dar vienas gražus projektas – atlikti Dukstynos pagrindinės mokyklos sporto salės ir rūbinės patalpų atnaujinimo darbai.
Ukmergės rajono savivaldybė neįeina į "žiedinių" savivaldybių sąrašą. "Žiedinės" - tai tą patį pavadinimą turinčios miesto ir rajono savivaldybės.
Ukmergės miesto viešosiose erdvėse yra įrengtos 92 vaizdo stebėjimo kameros.
Praėjusią savaitę, penktadienį, į redakciją paskambinęs Ukmergės turgaus prekiautojas pasakojo, kad Vyriausybės sprendimu lauko prekyba atlaisvinta.
Nuo internetinių sukčių nukentėjo Ukmergės rajono gyventoja.
Petr KUBEC Europos solidarumo korpuso savanoris Karantinas privertė mus visus užsidaryti namuose. Daugeliui tai tapo dideliu iššūkiu, nes laisvalaikio praleidimo vietos – kavinės, sporto klubai, baseinai – uždarytos.
Depresija – sunki ir bauginanti liga. Apie tai pasakojo mūsų skaitytoja, už suteiktą pagalbą dėkojusi Ukmergės PSPC Psichikos sveikatos centro gydytojai psichiatrei Konstancijai Urbonienei.
Lina SUKACKIENĖ Ukmergiškė Danutė Markevičiūtė-Ramoškienė savo gimtadienį švenčia vasario 16-ąją. Sunkų pokario laikotarpį išgyvenusių jos tėvų istorija panaši kaip ir mūsų šalies – kupina ir skausmo, ir vilties.
Lietuvos Respublikos odontologų rūmų nariai minėdami Tarptautinę odontologijos dieną kasmet paskelbia Šv. Apolonijos nominaciją gerbiamam bendruomenės nariui.
Teisėjų taryba vienbalsiai patarė prezidentui Gitanui Nausėdai skirti kadenciją baigusį generalinį prokurorą Evaldą Pašilį Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmų teisėju.
Ukmergės kultūros centro interneto svetainėje šiuo metu galima  apžiūrėti ukmergiškės fotografės Vijolės Ivanauskienės virtualią nuotraukų parodą „Lietuvos bažnyčios“.
Keičiasi kompensacijos už sveikatai padarytą žalą gavimo tvarka. Nuo šiol pacientui nebereikės įrodinėti jį gydžiusio gydytojo klaidos ir su juo bylinėtis teismuose – kompensaciją už žalą sveikatai, jei ji bus nustatyta, išmokės Valstybinė ligonių kasa.
Į redakciją paskambinusi Lyduokiuose gyvenanti Anelė išsakė nuoskaudas dėl kaimyno pastatytos tvoros.
Skaitytojai teiraujasi, kodėl spaudoje nebeskelbiamos neblaivių vairuotojų pavardės, kaip būdavo seniau. Prisimena, kad tokia informacija anksčiau būdavo viešinama ir „Ukmergės žiniose“.
Maironio gatvės 2 namo gyventoja skundžiasi dėl nuolatinio triukšmo naktimis, gatvėje po langais triukšmaujančio jaunimo.
Į redakciją kreipėsi mūsų skaitytoja Bronė, tvirtinanti, kad „Iki“ prekybos tinklo parduotuvėje pasijuto apgauta.
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba sulaukia vis daugiau vartotojų prašymų apginti jų pažeistas teises sudarius pirkimo–pardavimo sandorį socialiniuose tinkluose.
Ukmergės ligoninė informuoja, kad nuo vasario 5 dienos didinamas vidaus ligomis sergantiems ligoniams skirtų lovų skaičius.
Rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius pranešė, kad visos Ukmergės ikimokyklinio ugdymo įstaigos gavo valstybės finansavimą ekologiškų ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų maisto produktų įdiegimui.
Kai Alfredą Janulį miške ištiko nelaimė, Ukmergės greitosios medicinos pagalbos skyriaus darbuotojai padarė viską, kad išsaugotų jo gyvybę, ir daugiau.
Vasario 7-osios duomenimis, pagal sergamumo rodiklį Ukmergės savivaldybės situacija, lyginant su kitomis šalies savivaldybėmis, pagerėjo.
Vasaris tradiciškai yra vadinamas burnos vėžio prevencijos mėnesiu. Specialistai pabrėžia, kad tik laiku aptikus šią itin klastingą ligą ir pradėjus ją gydyti, galima pasveikti. Žmonės raginami nemokamai pasitikrinti, ar neserga šia liga.
Ukmergės rajono savivaldybė tebėra tarp tų, kuriose koronavirusas išplitęs labiausiai.

Krašto turtas
Praeities integracija

Kuponas Ukmergės žinios

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar jau planuojate keliones į užsienį?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų