Svei­ki, svei­ku­čiai, svei­ku­tė­liai!!! At­pa­ži­no­te ma­ne? Taip taip: aš – šau­nio­ji jū­sų bi­čiu­lė Pan­da! Ži­nau, kad jums, vai­kai, jau pra­si­dė­jo va­sa­ros atos­to­gos, tu­rė­si­te daug lais­vo lai­ko, o ka­dan­gi tin­gi­niau­ti ne­gra­žu (na, tam per die­ną ga­li­ma skir­ti tik ko­kią va­lan­dė­lę – aš ir­gi taip da­rau...), čiup­ki­te po­pie­riaus la­pą, ra­šik­lį ir... DALYVAUKITE KONKURSE „KĄ PASAKYTŲ GYVŪNAI“!!!

 

 

Čia aš – la­bai ra­mi ir su­si­mąs­čiu­si...

...O čia – ma­žie­ji ma­no bi­čiu­liai.

Vai­do­tės Griš­ke­vi­čiū­tės nuotr.

 

Jei au­gi­na­te šu­nį, ka­tę, pa­pū­gą, žiur­kė­ną, drie­žą, vo­rą, dar ką nors, tik­rai ži­no­te, ką jū­sų gy­vū­nas gal­vo­ja apie jū­sų šei­mą, vi­sus jos na­rius. Ką jis pa­sa­ky­tų, jei­gu ga­lė­tų kal­bė­ti? Ne­dve­jo­ki­te – pa­pa­sa­ko­ki­te apie tai vi­siems „Pup­sio“ skai­ty­to­jams. Pa­ra­šy­ki­te, ko­kių re­pli­kų iš jo bū­tų ga­li­ma ti­kė­tis. Lauk­siu vi­so­kio il­gio ir vi­so­kio plo­čio is­to­ri­jų. Bū­ti­na nu­ro­dy­ti au­gin­ti­nio var­dą, jei tu­ri – pa­var­dę, ge­rai bū­tų ir am­žius. Pri­va­lau ži­no­ti ir laiš­ko au­to­riaus var­dą, pa­var­dę ir me­tus. Jei yra ga­li­my­bė, at­siųs­ki­te ir sa­vo mie­lų­jų pa­da­rė­lių nuo­trau­kas – te­gul vi­si skai­ty­to­jai pa­ma­to ne­įpras­tuo­sius jū­sų šei­mos na­rius. O jei bū­sit to­kie šau­nūs, kad net akis iš­ver­siu skai­ty­da­ma jū­sų laiš­kus, pri­ža­du do­va­nų!!!

Ir tai dar ne vis­kas. Sky­re­liui „Ką pa­sa­ky­tų gy­vū­nai“ ga­li­te ra­šy­ti ne tik apie sa­vo au­gin­ti­nius. Jei jū­sų gi­mi­nai­tis, bi­čiu­lis, kla­sės drau­gas, kai­my­nas, ma­mos ar tė­čio pa­žįs­ta­ma­sis tu­ri links­mą, įdo­mų, pa­tra­ku­sį, keis­tą, iš­dai­gas kre­čian­tį gy­vū­ną, pa­ra­šy­ki­te apie tai, koks jis ir kuo ypa­tin­gas. Gal­būt jis mo­ka pats pa­si­gau­ti žu­vies ar­ba mėgs­ta val­gy­ti ką nors to­kio la­bai jau ne­įpras­to... Dė­me­sio! Bus ap­do­va­no­ti ne tik įdo­miau­sių is­to­ri­jų au­to­riai, bet ir he­ro­jai, apie ku­riuos pa­ra­šy­si­te! Tai­gi kaž­kam ga­lė­si­te pa­da­ry­ti ne­ti­kė­tą sma­gią staig­me­ną...

Tad ne­mie­gok – va­sa­ra yra ge­riau­sias me­tas da­ly­vau­ti kon­kur­suo­se ir lai­mė­ti do­va­nų!!! Teks­tus ir nuo­trau­kas ga­li­ma at­neš­ti į „Uk­mer­gės ži­nių“ re­dak­ci­ją ar­ba at­siųs­ti pa­pras­tu paš­tu. Ra­šyk to­kiu ad­re­su: Pup­siui, „Uk­mer­gės ži­nios“, Ge­di­mi­no g. 34/2, Uk­mer­gė. Ga­li vis­ką da­ry­ti ir elek­tro­ni­niu paš­tu ad­re­su: vai­do­te@uk­zi­nios.lt.

Iki su­si­ti­ki­mų!!!

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Daugiau šioje kategorijoje:

Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų