Tul­pia­kie­mio pra­di­nė­je mo­kyk­lo­je ir šie­met šur­mu­lia­vo Ka­zi­mie­ri­nės. Šven­tę ap­ra­šė vyr. mo­ky­to­ja Vai­da Pu­pe­lie­nė.

Dau­gy­bės sve­čių su­lau­kė Ka­ziu­ko mu­gė, ku­rio­je – ver­bos, paukš­te­liai, mo­li­nu­kai, gė­lės... Uk­mer­gės Už­upio vi­du­ri­nės mo­kyk­los mo­ky­to­ja Dei­man­tė Ma­se­vi­čie­nė pri­sta­tė dar­bus iš vel­ti­nio, au­to­ri­nius pa­puo­ša­lus, dir­žus. Ji at­vy­ko su sa­vo mo­ki­niais – ket­vir­to­kais, ku­rie taip pat pa­ruo­šė gra­žių dar­be­lių.

 

Šven­tu­sie­ji Ka­zi­mie­ri­nes links­mai ir įdo­miai pra­lei­do lai­ką.


Mo­ky­to­ja iš Pa­ši­lės mo­kyk­los Dai­na Mi­ke­le­vi­čie­nė at­si­ve­žė rie­ši­nių ko­lek­ci­ją. Pa­sa­ko­jo, kaip rank­dar­biai da­ro­mi, ne­šio­ja­mi. Sie­si­kų tau­to­dai­li­nin­ko Vi­do Sval­bo­no ver­bos su­spin­do pa­va­sa­rio spal­vo­mis, o liau­dies meist­ras Juo­zas Au­gis pa­de­monst­ra­vo pin­tus vy­te­lių krep­šius, pin­ti­nė­les.

Uk­mer­gės dai­lės mo­kyk­los mo­ky­to­ja Jo­li­ta Šle­pe­tie­nė su­do­mi­no sa­vo auk­lė­ti­nių dar­bais – po­pie­riaus plas­ti­kos kau­kė­mis, ku­rias čia pat bu­vo ga­li­ma už­si­dė­ti. O mo­ky­to­ja V. Pu­pe­lie­nė pri­sta­tė alie­ji­nės ta­py­bos dar­bus.

Jos pa­ra­gin­ti mo­ki­niai at­sa­kin­gai ruo­šė­si mu­gei: ke­lis mė­ne­sius ga­mi­no, lip­dė, kli­ja­vo, pie­šė dar­be­lius... Sve­čiai įsi­gi­jo gro­žy­bių, me­no kū­ri­nių, į na­mus iš­si­ne­šė džiu­gią nuo­tai­ką.

Vi­si šo­ko, dai­na­vo, barš­ku­čiais, dū­de­lė­mis gro­jo. Mo­ki­niams pa­si­ruoš­ti pa­dė­jo mo­ky­to­jos Dai­va Kui­sie­nė, Ža­ne­ta Po­ciū­nie­nė ir V. Pu­pe­lie­nė. Damb­re­liu gro­jo sve­čias iš Uk­mer­gės kul­tū­ros cen­tro Egi­di­jus Da­ru­lis. Ne­ti­kė­jo sa­vo aki­mis vai­kai, kad tai tas pats žmo­gus, ku­rį ma­tė per te­le­vi­zi­ją!

Sie­si­kų se­niū­ni­jos dar­buo­to­jos Da­nu­tė Len­ger­tie­nė, Li­na Pal­čins­kie­nė ir Ži­vi­lė Jakš­tai­tė pa­ste­bė­jo, kad šven­tei ak­ty­viai ruo­šė­si jų glo­bo­ja­mų šei­mų vai­kai, džiau­gė­si ga­lė­sian­tys už­si­dirb­ti sa­vų pi­ni­gė­lių. O pa­sak se­niū­no Al­gir­do Kau­šo, sma­gu, kad Sie­si­kų se­niū­ni­jo­je žmo­nės ak­ty­vūs ir ne­abe­jin­gi me­no, ama­tų puo­se­lė­ji­mui...

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų