Įrengė vaikų žaidimų aikšteles ir surengė šventę vaikams

Įrengė vaikų žaidimų aikšteles ir surengė šventę vaikams / Smagi naujos erdvės atidarymo šventė.

Sližiuose, susibūrus kraštiečiams, įgyvendintas projektas: „Aktyvūs vaikai – aktyvūs Sližiai“.

Už gautą paramą krašto bendruomenė įsigijo du vaikų žaidimų aikštelės kompleksus bei dažų aikštelėje esančiai įrangai atnaujinti.

Lėšos taip pat panaudotos šiems kompleksams montuoti.

Žmonės patys pagamino staliuką su suolais, lauko skaityklėlę, į kurią Ukmergės Vlado Šlaito bibliotekos Sližių skyrius įdėjo knygelių. Skaityklėlė skirta dalintis knygomis, skaitant vietoje ar parsinešus namo.

Už asmenines lėšas buvo nupirktos įvairios sūpynės bei supimosi įrenginiai, montavimo medžiagos, šiukšlių dėžė, hamakai.

Nupirktus įrenginius montavo, senus įrenginius šveitė bei dažė, aplinką tvarkė mamos ir tėveliai. Teptukais darbavosi ir patys mažiausieji. Sutelkus visas šias pajėgas sena erdvė tapo spalvota linksma žaidimų aikštele, pilna pramogų.

„Projektą vainikavo žaidimų aikštelės atidarymo šventė, kurią taip pat sukūrė būrys savanorių. Vadovė Staselė Novikienė subūrė vaikučius ir paruošė nuoširdžiausią programą, vaikai mėgavosi piešiniais ant veido, tatuiruotėmis, šoko su animatore pelyte, formavo už save didesnius muilo burbulus, šokinėjo ant batutų, vaišinosi močiučių pyragu, valgė traktoriuku tiesiai į aikštelę atvežtus ledus, išmėgino naują žaidimų aikštelės įrangą ir dar turėjo įvairiausių pramogų.

Vaikai kasdien aikštelėje pramogauja, bendrauja, aktyviai leidžia laiką, turi nuostabią susibūrimo vietą, o kartu čia susitinka ir puikią progą pabendrauti turi ir vaikus atlydinčios mamos, tėčiai ir močiutės“, – pasakojo bendruomenės pirmininkė Rūta Samsonienė.

Projektą finansavo Žemės ūkio ministerija, prisidedant Ukmergės rajono savivaldybei, Sližių krašto bendruomenei bei gausiam kraštiečių būriui.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *