Iš „Maximos“ prekybos centro evakuoti žmonės PAPILDYTA

Iš „Maximos“ prekybos centro evakuoti žmonės PAPILDYTA /

Pirmadienį nuo pat ryto buvo uždarytas ir aptvertas Dukstynos mikrorajone, Anykščių gatvėje esantis „Maximos“ prekybos centras.

Į įvykio vietą buvo atvykusios priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos, budėjo policijos ekipažas, susirinko savivaldybės ekstremalių situacijų komisija.

Pasak Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento Ukmergės filialo vedėjos Elenos Mirinavičienės, sekmadienį apie 17 valandą parduotuvės darbuotojai ir pirkėjai pajuto neaiškų aštrų kvapą. Visi žmonės buvo evakuoti iš patalpų, parduotuvė buvo uždaryta.

Pirmadienio vidurdienį dar nebuvo aišku, kokios dujos galėjo pasklisti prekybos centre. Tai aiškinasi į įvykio vietą atvykę priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos chemijos laboratorijos specialistai. Jie tikrino ir šalia esančias kitas patalpas.

Komentuoja Renata Dantė, „Maxima LT“ komunikacijos vadovė

Sekmadienį, sausio 8 d., parduotuvėje „Maxima“ Ukmergėje (Anykščių g. 6) apie 17 val. darbuotojai ir pirkėjai pajuto neįprastą, aštrų kvapą. Pirkėjai ir darbuotojai patalpas paliko, jos išvėdintos. Tačiau norint išsiaiškinti įvykio priežastis bei siekiant užtikrinti visišką darbuotojų ir pirkėjų saugumą, prekybos centras iki šiol uždarytas. Sausio 9 d. į parduotuvę atvyko Visuomenės sveikatos centro atstovai, policijos pareigūnai, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento darbuotojai. Šiuo metu jie tiria įvykio aplinkybes.

Keli darbuotojai jautė nežymius sveikatos sutrikimus: galvos skausmą, gerklės perštėjimą, tačiau rimtesnių sveikatos sutrikimų niekas – nei darbuotojai, nei pirkėjai – nepatyrė. Parduotuvės veikla bus atnaujinta tik gavus atsakingų institucijų leidimą.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *