Išsinuomojo kempingą

Išsinuomojo kempingą / Gedimino Nemunaičio nuotr.

Du kartus nesėkmingai nuomotas Šventupės kempingas vėl turi nuomininkus. Šiuo turizmo verslu susidomėjo kavinės „Rock Cafe“ įkūrėjai, Ukmergės jaunimui puikiai žinomi verslininkai Kasparas ir Paulius Ramonai.

Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras su nauja jų įkurta įmone UAB „Ilarita“ pasirašė nuomos sutartį.

„Ilarita“ taps jau trečia per pastaruosius kelerius metus kempingo nuomininke. Ankstesnių dviejų mėginimai buvo nesėkmingi.

Apie nuostolingą veiklą buvo pranešę pirmieji kempingo nuomininkai. Nepavyko ir antriesiems – šia veikla aktyviai besidomėjusiai, tačiau turistų praėjusią vasarą nesulaukusiai Šventupės bendruomenei.

Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Lina Baublienė sakė, kad paskelbus šį, jau trečią, konkursą, šia veikla besidominčiųjų būta palyginti nemažai – teiravosi septyni mūsų ir kitų rajonų verslininkai. Tačiau paraišką pagal numatytą terminą pateikė viena įmonė – UAB „Ilarita“.

Pasak L. Baublienės, ukmergiškių paraiška atitiko reikalavimus, sudarytas realus 5-erių metų verslo planas. „Žmonės suvokia riziką, blaiviai mąsto, numatė investicijas, planuoja įsigyti pirtį, kubilą, baidares“, – pasakojo Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro direktorė. 

UAB „Ilarita“ direktorius Paulius Ramonas pasakojo, kad drauge su šeima išties realiai įvertino galimybes ir tai, kad turistų lig šiol Šventupėje tikrai nebuvo daug. Tačiau vis dėlto tiki, kad juos į Šventupę pavyks pritraukti. Pirmiausia, didžiausią dėmesį skirs kempingo viešinimui, nes mano, kad lig šiol to nebuvo daroma.

Šventupės kempingo pavadinimą norėtų palikti – jis atrodo pakankamai patrauklus.

Kempingą planuoja išnaudoti turizmui, renginiams, plenerams, įvairioms stovykloms. Nors turizmo srityje patirties neturi, naujosios įmonės įkūrėjai patys yra rengę įvairių renginių mūsų mieste, plenerų Molėtų rajone. Tiki, kad tai pavyks ir Šventupėje.

Kadangi viena iš problemų ta, kad šiame kempinge nėra apgyvendinimo galimybių, P. Ramonas sakė bandys svarstyti, kaip vasarą apgyvendinti turistus, kokią vasarišką nakvynę jiems pritaikyti.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *