Ištikimiausiems pirtininkams – „auksiniai“ bilietai

Ištikimiausiems pirtininkams – „auksiniai“ bilietai / „Auksinių“ bilietų nugalėtojos ir administratorė.

Ištikimiausi Ukmergės viešosios pirties lankytojai sulaukė staigmenų. Ukmergės visuomenės sveikatos biuras įsteigė „auksinius“ bilietus, skirtus nė vienos savaitės be apsilankymo pirtyje nepraleidusiam klientui.

Pirties administratorė Birutė Verbickienė Kalėdų proga juos įteikė penkiems ukmergiškiams – Vytautui Ožiui ir Edvardui Musnikui, Marijonai Nazimovai, Vandai Bisturienei, Valentinai Aleksanričevai.

82-ejų metų M. Nazimova, 70 metų V. Bisturienė ir 86-erių metų V. Aleksanričeva pasakojo pirties duris praveriančios kiekvieną penktadienį 11 val. 30 min. Ir taip – ištisus metus.

Moterys pasakoja gyvenančios daugiabučiuose namuose, kuriuose yra vonios kambariai, bet, pasak jų, dušas niekada neatstos pirties. Valentina, kuri dėl sveikatos problemų negali įlipti į vonią, sakė, kad jai pirtis – tikras išsigelbėjimas, o, pasak Marijonos, pirtis – puiki priemonė blogai nuotaikai pašalinti ir tikras sveikatos šaltinis.

Moterys žėrė komplimentus pirties administratorei Birutei, džiaugėsi jos geranoriškumu, palaikoma švara ir tvarka.

„Auksinis“ bilietas jų turėtojams suteiks teisę keturis kartus apsilankyti pirtyje nemokamai.

Apsilankymas Ukmergės viešojoje pirtyje kainuoja 5 eurus, duše – 2,50 Eur. Trečiadieniais ir penktadieniais nuo 12 iki 20 val. čia renkasi moterys, o ketvirtadieniais ir šeštadieniais – vyrai.

UŽ inf.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *