Įtaria, kad gaisrą sukėlė žaibas

Įtaria

Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informavo, kad praėjusią savaitę degė namas, žolė, šakos, šiukšlės. Švenčiant Jonines būta ir nepagrįstų iškvietimų.

Birželio 22-ąją Deltuvos miestelyje, Gėlių gatvėje, kilo gaisras gyvenamajame name. Pranešimas skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu gautas 13 val. 18 min. Pranešta, kad namas dega atvira liepsna. Manoma, kad gaisras kilo žaibui trenkus į elektros stulpą ar laidus. Skelbiama, kad apdegė siena.

Birželio 20-ąją Ukmergėje, V. Kudirkos gatvėje, atviroje teritorijoje, degė šiukšlės. Tą pačią dieną Vasario 16-osios gatvėje po eismo įvykio sutvarkyta kelio danga.

Birželio 21-ąją Vidiškių miestelyje išdegė apie 20 arų žolės. Birželio 23-iąją Vidiškių seniūnijos Pijorų kaime degė šieno kupeta, šakos.

Birželio 23 ir 24 dienomis, kai švenčiamos Joninės, buvo gauti keturi nepagrįsti iškvietimai dėl gaisrų. Atvykus paaiškėjo, kad žmonės degino prižiūrimus laužus. Tai nebuvo oficialiai skelbtų švenčių vietos – laužus žmonės kūreno individualiai.

Švenčiant asmenines šventes, kurių metu planuojama kūrenti didelius laužus, ugniagesiai prašo apie tai informuoti tarnybą iš anksto, nes vykstant į nepagrįstus iškvietimus gaištamas laikas, kai tuo pačiu metu gali reikėti pagalbos kitur.

Birželio 24-ąją Ukmergėje, Pivonijos gatvėje, suteikta pagalba policijai patenkant į butą ketvirtame aukšte.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *