Įteikti naujagimio kraiteliai

Įteikti naujagimio kraiteliai / Tėveliams linkėta išauginti pilietiškus

Savivaldybėje įteikti naujagimio kraiteliai kovo mėnesį gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Taip pat pasveikinti trijų vasarį bei vieno balandžio 1-ąją pasaulį išvydusių naujagimių tėveliai.

Atsiimti dovanų atvyko Luknės, Elizos ir Andrėjos bei Majaus, Arno, Augusto, Domilio, Arono, Ąžuolo, Beno, Aido ir Vakario tėveliai.

Dovanas įteikė Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė.

Tėveliams linkėta išauginti pilietiškus, dorus, laimingus vaikus, kurie garsintų gimtąjį kraštą savo talentais, prasmingais darbais.

Sąlygos naujagimio kraiteliui gauti yra dvi: abu jo tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas (-a)) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Ukmergės r. Civilinės metrikacijos skyriuje šių metų kovo mėnesį iš viso įregistruoti 23 naujagimiai: 13 berniukų ir 10 mergaičių. Iš jų 6 gimė užsienyje (2 – Jungtinėje Karalystėje, 2 – Kipre, 1 – JAV, 1 – Norvegijoje).

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *