Įteikti prasmingi apdovanojimai

Apdovanojimas įteikiamas Ukmergės dekanato dekanui kunigui Raimundui Kazaičiui.

Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapija pasidalino žinia apie  prasmingus parapijiečių apdovanojimus Šiluvos Dievo Motinos medaliais.

Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas skyrė apdovanojimus grupei bendruomenės narių už tikėjimo liudijimą, atliekant įvairias tarnystes parapijose bei institucijose.

Apdovanojimus arkivyskupas įteikė birželio 24 d. Kauno arkikatedroje bazilikoje, švenčiant Šv. Jono Krikštytojo Gimimo iškilmę.

Ukmergės dekanato dekanas kunigas Raimundas Kazaitis apdovanotas už ištikimai ir rūpestingai einamas Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos klebono ir Ukmergės dekano pareigas, rūpinimąsi parapijos gerove, palaikantį ir viltingą bendravimą su tikinčiaisiais, nuoširdžiai atliekant savo kunigiškąją tarnystę.

Šiluvos Dievo Motinos medaliu buvo apdovanota parapijietė Kristina Daveikienė už aktyvią veiklą, vadovaujant parapijos ir dekanato Marijos Legionui, taip pat už nuoširdų, iš krikščioniškos meilės kylantį jautrumą, atnaujinant parapijos ir dekanato „Caritą“ ir jam vadovaujant.

UŽ inf.

Dalintis
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *