Įvardijo, kokios maudymvietės mieste prižiūrimos

Karštomis dienomis dažnas miesto gyventojas ieško poilsio prie upės. Ukmergės miesto seniūnija informuoja, kad Ukmergėje yra dvi maudymvietės, kurias ji prižiūri. Kitos maudymosi vietos įsirengtos dažniausiai pačių žmonių.

Ukmergės miesto seniūnas Žilvinas Dirsė sakė, kad seniūnija tvarko dvi prie Šventosios upės esančias maudymvietes – prie stadiono ir Beržų gatvėje. Jose yra pastatyti biotualetai, įrengtos šiukšliadėžės, teritorijos šienaujamos, o persirengimo kabinos atnaujintos prieš dvejus metus.

Smėlio, pasak seniūno, turi pakakti tiek, kiek jo yra natūraliai, nes abi maudymvietės patenka į NATURA 2000 teritoriją, kur veik-la reglamentuojama ir nelabai ką leidžiama daryti.

Ž. Dirsė patikino, kad minėtų maudymviečių teritorijos vasaros metu prižiūrimos nuolat. Žolė šienaujama maždaug kas dvi savaites, prižiūrima, kad neaugtų didelė, tik jeigu yra sausra – rečiau. 

Pasiteiravus, ar einant pėsčiųjų taku palei Šventosios upę yra daugiau maudymosi vietų, seniūnas sakė: „Jei žmonės ir maudosi, tai – jų pačių pasirinkimas.  Oficialiai Ukmergėje yra tik dvi maudymvietės.“

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

1  komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *