Jėgas išbandė trijų šalių krepšinio senjorai

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse šeštadienį ir sekmadienį vyko jau tradiciniu tapęs tarptautinis senjorų krepšinio turnyras.

Jame dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyrų ir moterų krepšinio komandos. Atidarymo šventę pradėjo, krepšinio aistruolius sveikino rajono meras Rolandas Janickas.

Dvi dienas trukusiame tarptautiniame senjorų krepšinio turnyre šiemet sėkmė šypsojosi ukmergiškiams. Nugalėtojų taures iškovojo ir vyrų, ir moterų krepšinio komandos.

Turnyre apdovanoti Ukmergės moterų krepšinio klubo organizuoto konkurso „Krepšinio arena tavo kieme“ nugalėtojai. Iš viso konkurso organizatorės ukmergiškių kiemuose suskaičiavo 62 krepšinio krepšius. Tiek sulaukta jų nuotraukų. Jose – įvairiausios būklės ir konstrukcijų krepšiai, nuo šiuolaikiškų modernių iki paprasčiausių savadarbių.

Konkurse „Krepšinio arena tavo kieme“ nominaciją „XXI amžiaus krepšinio aikštelė“ pelnė Ukmergės technologijų ir verslo mokykla.

Nominacija „Labiausiai „sunaudota“ krepšinio aikštelė“ įteikta Danutei Bareikienei.

Į nominaciją „Geriausiai „saugoma“ krepšinio aikštelė“ konkurso vertintojai pažvelgė su humoru. Apdovanota Izolda Goštautaitė, kurios nuotraukoje berniukas su plastmasiniu lanku užmigęs lovoje.

Įdomiausios konstrukcijos krepšinio aikštelė pripažinta Užulėnyje gyvenančio Vitalijaus Želnio nuotraukoje.

Ukmergės moterų krepšinio klubo prezidentė Rima Boškevičienė pasakojo, kad šio konkurso idėją pasiūlė ukmergiškė krepšininkė Europos krepšinio čempionė, jų klubo trenerė Rima Petronytė-Bražėnienė. Džiaugėsi, kad konkursas sulaukė didelio susidomėjimo.

Ukmergės žinios

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *