Kaip elgtis į bėdą papuolusiems automobilių savininkams?

Kaip elgtis į bėdą papuolusiems automobilių savininkams? /

Kada yra pamestas automobilio raktelis arba kai jis užstringa durų ar variklio užvedimo spynelėje, tada ištinka stresinė būsena, kai žmogus nebežino, kokių veiksmų toliau imtis. Jos veikiamas automobilio savininkas ar savininkė imasi desperatiškų sprendimų ir prisidaro nepataisomų klaidų.

Todėl patariama kaip įmanoma greičiau nusiraminti, atgauti dvasinę pusiausvyrą ir pasišaukti profesionalų pagalbą. Įmonės Spynų Meistras specialistai nepalieka vienų bėdoje.

Kokia veiksmų seka yra pati praktiškiausia patekus į nemalonią situaciją su automobilio rakteliais?

Jeigu iš anksto nebuvote pasigaminę atsarginių automobilio raktelių, tada nieko kito nelieka, kaip suorganizuoti avarinį automobilio atrakinimą, kurį atliktų ne koks nors prašalaitis mėgėjas, o tikras šios srities profesionalas. Jis ne tik padės atrakinti užsikirtusį autotransporto priemonės užraktą, bet ir, esant reikalui, galės pagaminti rakto kopiją.

O jeigu automobilio spynelėje įstrigęs raktas nulūžo, tada yra būtinas jos remontas. Kitos išeities nebėra. Tada teks atlikti dvejopą darbą – suremontuoti spynelę ir tuo pačiu pagaminti naują raktą. Plikomis rankomis to nepadarysi ir be specialios įrangos, kurią turi tik spynų meistrai, nieko geresnio nenuveiksi.

Kaip saugiai laukti į pagalbą atvykstančio spynų meistro?

Kadangi spynų meistro pagalbos gali prireikti pačiose netikėčiausiose situacijose, tai gali tekti jo atvykimo laukti ir po atviru dangumi visiškai nepažįstamoje vietovėje, nes į savo automobilį negalite patekti. Jei jau papuolėte į tokią bėdą, susiraskite sau kuo saugesnę laukimo vietą, kuri būtų bent minimaliai apšviesta. Tačiau nenutolkite per toli ir nuo savo automobilio, kad į jį nepamėgintų brautis pašaliniai, nieko gero nelinkintys piliečiai.

Kuo dar reikėtų pasirūpinti laukiant pagalbos?

Taip pat turėkite omenyje ir tai, kad atvykus spynų meistrui, jums reikės kokiu nors būdu įrodyti, jog bėdon papuolęs automobilis tikrai yra jūsų nuosavybė. Tik tada atvykusiam pagalbininkui tikrai bus aišku, jog jūs nesate koks nors gudrus apsukruolis, kuris svetimomis rankomis sumanė patekti į svetimą automobilį. Be to, būtų labai puiku, jei, laukdami spynų meistro pagalbos, pakviestumėte ką nors iš artimiausiai gyvenančių pažįstamų, kad pabūtų su jumis iki tos valandėlės, kol atvyks profesionalai.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *