Kaip išrinkti tinkamus aulinukus savo mažajam?

Kaip išrinkti tinkamus aulinukus savo mažajam? / Aulinukai

Ruduo atneša ne tik vėsą, bet ir daug drėgmės, o šaltis ir drėgmė nėra gera kombinacija nei suaugusiems, nei vaikams. Mažųjų sveikata ir komfortu reikėtų rūpintis ypač atidžiai, nes vaikai ne tik dažnai serga, bet ir neturi susiformavusio pasekmių suvokimo. Maži vaikai brenda per balas, nes yra smalsūs ir tokia veikla atrodo tiesiog smagi. Tėvų pareiga tokiu atveju yra ne atimti iš atžalos džiaugsmą, o pasirūpinti, kad iš balos jis išbristų neperšlapęs.

Tinkama avalynė gali padaryti tikrus stebuklus – tai kone svarbiausia aprangos dalis, todėl pirkdami batus žmonės dažnai nebijo išleisti daugiau pinigų vardan patogumo ir ilgaamžiškumo. Tačiau kaip išrinkti tinkamus aulinukus vaikams? Į ką atkreipti dėmesį?

  1. Renkantis dydį, labai svarbu pirkti 0,5–1 cm didesnius nei vaiko pėda batus (ilgesnis turėtų būti bato vidus). Priežastis paprasta – vaikai auga labai greitai, todėl atsižvelgę į šį aspektą išvengsite labai dažno avalynės keitimo.
  2. Atkreipkite dėmesį į bato padus; tam, kad batai nevaržytų vaiko judesių, rinkitės avalynę su lanksčiu padu.
  3. Rinkitės kuo mažesnio svorio modelius, kurie neapsunkins jūsų atžalos žingsnių.
  4. Įsitikinkite, kad batai pagaminti iš tvirtos medžiagos. Vaikai itin judrūs, todėl batų patvarumas yra vienas svarbiausių aspektų.

Aukštos kokybės aulinukai užtikrins, kad vaikščiodamas vaikas ne tik jausis patogiai ir neperšlaps kojų, bet ir išlaikys taisyklingą laikyseną.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *