Kaip išsirinkti tinkamą kortelių skaitytuvą savo poreikiams?

Tokie prietaisai kaip kortelių skaitytuvai suteikia galimybę nuskaityti duomenis iš kortelių, pridėjus jas prie atitinkamo prietaiso. Priartėjus prie skaitytuvo, kortelėje įmontuota sistema suaktyvėja ir perduoda viduje esančią informaciją, kuri leidžia aktyvuoti patekimą į tam tikrą zoną. Tai labai funkcionalus prietaisas, turintis plataus naudojimo galimybę. Neabejotinas pliusas yra tai, kad dabar rinkoje siūlomi prietaisai yra nedideli ir itin kompaktiški. Pakalbėkime apie juos plačiau.

Kortelių skaitytuvų naudojimas

Kortelių skaitytuvai gali būti naudojami daugelyje situacijų ir pramonės šakų, nes juos lengva naudoti ir jie pasižymi paprasta operacine sistema. Toks prietaisas dažnai naudojamas su sveikatos priežiūra, finansinėmis paslaugomis, įmonėmis ir valstybinėmis įstaigomis bei institucijomis susijusiuose segmentuose. Kortelių skaitytuvai idealiai tinka visur, kur reikia patikrinti tapatybę, t. y. renkant informaciją apie darbuotojus ir kontroliuojant prieigą, pavyzdžiui, prie įmonės tinklo.

Kontaktinis ir bekontaktis kortelių skaitytuvas – sužinokite pagrindinius skirtumus

Pagrindinis skirtumas tarp bekontakčio ir kontaktinio kortelių skaitytuvo yra jų naudojimo būdas. Pirmieji įrenginiai savo funkciją atlieka tiesiog priartėjus su kortele prie skaitytuvo – šiuo atveju nereikia pridėti kortelės ar tiesiogiai liestis su skaitymo sistema. Kita vertus, antrojo tipo skaitytuvai reikalauja, kad kortelė būtų įkišta į prietaisą, nes kitaip jis neveiks. Šie du tipai taip pat gali skirtis taikymu ir dydžiu, nes kontaktinių skaitytuvų atveju dydis priklauso nuo įdedamos kortelės dydžio.

Populiariausius kortelių skaitytuvų modelius galite rasti internetinėje parduotuvėje: spectrabaltic.lt. Čia vienoje vietoje galėsite lengvai palyginti skirtingų įrenginių skirtumus ir specifikacijas ir taip išsirinkti sau tinkamiausią.

Kortelių skaitytuvas – kaip pasirinkti?

Renkantis kortelių skaitytuvą, reikia atsižvelgti į keletą aspektų.

  • Pirma: įrenginio dydis ir naudojimo būdas (mobilioji ar stacionari versija).
  • Antra: taikymas ir veikimo sritis, todėl pirmiausia svarbu nustatyti, kokį vaidmenį atliks prietaisas.
  • Trečia: sąlygos, kuriomis skaitytuvas turės veikti, ir techniniai aspektai, pavyzdžiui, suderinamumas arba papildomų galimybių, pavyzdžiui, pirštų atspaudų skaitytuvo, buvimas. Platus dabar rinkoje randamų gaminių asortimentas leis jums parinkti tinkamą sprendimą, atitinkantį jūsų įmonės poreikius, ir pagerinti darbo organizavimą.
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *