Kalbėta apie emocines įtampas ir jų valdymą

Kalbėta apie emocines įtampas ir jų valdymą / Seminaro dalyviai Druskininkuose.

Rajono savivaldybės įstaigų vadovai buvo pakviesti į seminarą apie emocinių įtampų valdymą kolektyve.

Dviejų dienų seminaras „Emocinės įtampos darbuotojų kolektyve ir jų valdymas. Psichinė darbuotojų kolektyvo sveikata, mobingas“ vyko Druskininkuose.

Kas yra skeptikai ir moralistai ir kaip su jais elgtis darbe? Kodėl darbdaviams labiausiai reikia taktikų ir strategų, bei kodėl tiek mažai turime analitikų? Koks turėtų būti bendravimas, esant konfliktinei situacijai? Kokia yra komunikacijos svarba? Kaip kovoti su puikybe ir stresu? Kokios yra sėkmingai bendraujančio asmens savybės? Kokios yra psichologinio smurto darbovietėje priežastys ir išraiškos (patyčios, manipuliacijos, spaudimas, teroras, ignoravimas, priekabiavimas, asmenybės kritika, grasinimai)? Kas yra diskriminacija ir tolerancija? Koks būna vertikalusis ir horizontalusis psichologinis smurtas?

Į šiuos ir kitus klausimus seminaro dalyviai gavo atsakymus iš lektorių – gydytojo Voldemaro Giedrimo ir psichologės Linos Bružaitės. 

16-os akademinių valandų seminarą išklausę ukmergiškiai gavo ne tik tai patvirtinančius pažymėjimus, bet ir labai daug naudingų žinių, kurias pritaikys savo darbe.

 Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Darius Varnas savivaldybės įmonių bei įstaigų (iš viso yra 18) vadovus bei į savivaldybės administracijos struktūrinius padalinius neįeinančius valstybės tarnautojus į susitikimus kviečia kiekvieną mėnesį. Tačiau įprastai jie vyksta Ukmergėje. O šįkart pasirinktas kitoks formatas.

Informavo rajono savivaldybės atstovė spaudai Daiva Zimblienė.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *