Kam skirti Kia Sportage automobiliai

Kai prasideda kalbos, kokį automobilį įsigyti, apsvarstoma tikrai daug variantų. Ne visada nauji automobiliai yra prieinami dėl savo kainos, todėl galima žiūrėti ir kiek naudotus, bet geros būklės automobilius. Viskas priklauso nuo to, kam jie skirti ir kaip bus naudojami.

Šiandien norėtume paanalizuoti nebrangų, bet kokybišką automobilį KIA Sportage.

KIA Sportage yra vienas iš populiariausių korėjietiškų automobilių, kurį labai pamėgo lietuviai. Tai veržli ir stilinga transporto priemonė, išsiskirianti savo technologijomis ir inovatyviu dizainu. Kas naudojasi šiuo automobiliu?

KIA Sportage skirtas miestiečiams

Galima drąsiai teigti, kad KIA Sportage yra skirtas miesto gyventojams. Tai ne itin galingas automobilis, gana kuklių išmatavimų, tačiau pakankamai erdvus ir talpus. Tai savybės, kurių reikia miesto žmogui. Galios daug nereikia, nes tai nėra sportinis automobilis, nors pavadinimas duoda užuominą būtent apie sportiškumą. SUV esmė yra paaukštinta važiuoklė, o tai reiškia, kad KIA Sportage gali nesunkiai važinėti prastesniais keliais, jam nelabai baisios sniego pusnys, vieškeliai ir kiti sunkumai kelyje. Nereiktų pamiršti, kad miesto žmonės dažnai atsiduria priemiestyje, kur kelių būklė nėra tokia puiki, kaip pačiame mieste.

Patikimas ir ilgaamžis automobilis

KIA Sportage automobiliui yra suteikiama 150000 km arba 7 metų garantija. Kadangi jis skirtas važinėjimui mieste, tokią ridą jis gali pasiekti ir per 10 metų. Tai ilgaamžis automobilis, o tai labai vertina daugelis vairuotojų. Ilga garantija kelia klausimų, tačiau iš esmės automobilis pasižymi savo kokybiškomis detalėmis ir aptarnavimu.

Šeimos automobilis

4,5 metro ilgio automobilyje telpa visa 4-5 asmenų šeima. Erdvi bagažinė yra pritaikyta būtent šeimos poreikiams. Tai ne krovininis transportas, tačiau pagrindinius krovinius vežti gali. Komfortiškas salonas pilnas įvairių technologinių sprendimų leidžia patogiai važinėti visą dieną. Tai labai svarbu perkant automobilį, skirtą šeimai.

Ar gali KIA Sportage važinėti užmiestyje?

KIA Sportage yra dviejų variantų – su keturiais varomais ratais arba su dviem (priekiniais). Dėl to šis automobilis yra tinkamas važinėti ne tik miesto asfaltu ar grindiniu, bet ir gana duobėtais kaimo keliais. Aišku, modeliai su 4 varomais ratais yra brangesni, tačiau tai pasiteisina, kai reikia važinėti su įvairiais iššūkiais kelyje.

KIA Sportage išleido ir keletą hibridinių modelių, todėl šį automobilį galima laikyti ir pakankamai taupiu.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *