Ukmergės Senajame (nebe) knygyne vyko susitikimas su žurnaliste, knygų autore, dokumentinių filmų kūrėja Ramune Sakalauskaite. Ji pristatė savo naujausią knygą „Įžadas: kovoti, mylėti, gailėti. Jadvygos Bieliauskienės gyvenimas“, kurioje pasakojama apie narsios moters gyvenimo kelią – ryžtą kovoti už laisvę, nepriklausomybę, meilę savo tautai, nepaisant sudėtingų laikmečio išbandymų.
Knygos autorę R. Sakalauskaitę pristatė ir apie jos kūrybą pasakojo susitikimo viešnia – žurnalistė, ambasadorė Violeta Gaižauskaitė.
Renginyje prisiminimais dailinosi pasipriešinimo sovietiniam okupaciniam režimui dalyvė ir to režimo tyrinėtoja Teresė Birutė Burauskaitė. Jos įžvalgos apie istorinius įvykius ir asmenines patirtis leido dar giliau suprasti kovos už laisvę reikšmę.
Organizatoriai dėkoja Seimo narei Indrei Kižienei už bibliotekai padovanotas keturias knygas.
UŽ inf.