Komunalines atliekas rajone jau tvarko Ukmergės autobusų parkas

Komunalines atliekas rajone jau tvarko Ukmergės autobusų parkas / Mišrias komunalines atliekas rajone tvarko UAB Ukmergės autobusų parkas.

Nuo lapkričio Ukmergės rajone mišrias komunalines atliekas tvarko – surenka, veža, apdoroja ar šalina – savivaldybės įmonė UAB Ukmergės autobusų parkas.

Pakuotes ir antrines atliekas, kaip ir iki šiol lieka tvarkyti UAB „Ekonovus“. Tačiau, kaip pažymi rajono savivaldybės atstovė spaudai Daiva Zimblienė, tik laikinai, kol bus pasirašyta nauja pakuočių atliekų tvarkymo sutartis.

Iki lapkričio mišrias komunalines atliekas rajone tvarkė UAB ,,VSA Vilnius“. Iki 2023-iųjų kovo galiojusi sutartis buvo nutraukta šalių susitarimu, nes ,,VSA Vilnius“ prašė didinti paslaugos kainą.

Nutraukus sutartį nutarta pavesti atliekų tvarkymą savivaldybės valdomai įmonei. Pasinaudojęs savivaldybės garantija paskolai, Ukmergės autobusų parkas už maždaug 450 tūkst. eurų įsigijo 6 šiukšliavežes. Visos jos nenaujos, eksploatuotos nuo 4-erių iki 13-os metų.

„Teko įsigyti visą reikalingą techniką, įsirengti atskirą patalpą jos remontui, taip pat pirkome ir informacinių technologijų programos licenciją šio verslo apskaitai ir valdymui, spausdinome informacinius pranešimus, kurie matomi ant kiekvieno konteinerio, be to dar reikėjo susiderinti kur ir kaip viską vežti“, – sakė UAB Ukmergės autobusų parko direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Olšauskas. 

Pasak jo, maršrutai, grafikai, aptarnavimo dažnis šiuo metu nesikeis. Pirmuosius du mėnesius vertins situaciją, vėliau priims reikalingus sprendimus.

Pasak R. Olšausko naujajai paslaugai teikti bendrovėje buvo suburta ir komanda iš 12-os naujų darbuotojų: klientų aptarnavimo vadybininkės, 6-ių vairuotojų, 4-ių krovėjų-pagalbinių darbininkų ir krovėjo. Dar ieškoma vairuotojo, automobilių šaltkalvio ir elektriko.

Ukmergės mieste šiuo metu yra 66, o kaimiškose seniūnijose – 58 atliekų surinkimo konteinerių aikštelės. Mišrių komunalinių atliekų kolektyvinių konteinerių yra 1 383, individualių gyventojų – 7 125, individualių juridinių asmenų – 531. Rajono kapinėse iš viso stovi 159 konteineriai.

– Dėl visų atliekų tvarkymo į rajono savivaldybę galima skambinti tel. (8 340) 60 351;

– dėl mišrių komunalinių atliekų – į UAB Ukmergės autobusų parką tel. 8 655 68 154;

– dėl didelių gabaritų atliekų – į UAB „VAATC“ aikštelę, Gerseniškių g. 5, tel. 8 616 57 265;

– dėl žaliųjų atliekų – į kompostavimo aikštelę Pabaisko sen., Sargelių k., tel. 8 686 90 658, arba į Ukmergės miesto nuotekų valyklą, Serbentų g. 2A, tel. (8 340) 63 112.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *