Konkurso laureate tapo ukmergiškė

Konkurso laureate tapo ukmergiškė / Švietimo

Ukmergiškė Dukstynos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Komarovienė tapo vykusio projekto „Lietuvos mokytojas 2023“ laureate.

Konkursą inicijavo portalas lrytas.lt. Sukurtame puslapyje buvo skelbiamos gerosios mokytojų darbo patirtys, lyderių istorijos ir vyko Lietuvos mokytojų rinkimai aštuoniose kategorijose.

Ukmergiškė E. Komarovienė buvo vertinama pradinių įstaigų kategorijoje, kurioje dalyvavo per 70 kandidatų. Bendrai projekte dalyvavo 560 mokytojų iš visos Lietuvos.

Geriausius mokytojus balsuodami rinko žmonės bei vertinimo komisija. E. Komarovienė, surinkusi 22 059 balsus, liko antra, nuo kitos pedagogės atsilikusi vos per 158-is balsus. Pradinio ugdymo kategorijoje dešimtimis tūkstančių balsų surinko tik šios dvi kandidatės, kiti gavo gerokai mažiau balsų.

Susumavus balsuotojų ir vertinimo komisijos balsus, tarp aštuonių laureatų geriausia mokytoja pripažinta ir ukmergiškė. Būtent jai atiteko „Lietuvos mokytojo 2023“ vardas pradinių įstaigų kategorijoje.

„Jaučiuosi labai labai laiminga! O jaudulio – labai daug!“ – prisipažino E. Komarovienė apdovanojimų dieną. Savo kalboje už 25-erių metų pedagoginio darbo įvertinimą ji dėkojo Dukstynos pagrindinės mokyklos direktorei, už balsus – visiems ukmergiškiams, kurie aktyviai balsuodami įrodė, kad Ukmergėje mokytojo profesija yra gerbiama. „Jaučiuosi pačios prestižiškiausios profesijos atstovė, turinti misiją – įkvėpti jaunus žmones rinktis mokytojo kelią“, – kalbėjo ukmergiškė per apdovanojimų įteikimo ceremoniją.

Portalas lrytas.lt trejus metus kvietė visuomenę siūlyti mokytojus šauniausiųjų rinkimuose, taip parodant jiems dėmesį ir dėkojant už svarbų darbą. Rinkimai virto projektu „Lietuvos mokytojas 2023“, kurio tikslas – atrasti ir įvertinti švietimo lyderius, padrąsinti jaunus žmones rinktis mokytojo profesiją, o dirbantiems mokytojams patvirtinti, kad jų įdėtas darbas ir atsidavimas turi išskirtinę prasmę.

Apdovanoti mokytojai ir specialistai iš šių kategorijų: ikimokyklinio, pradinio, pagrindinio, vidurinio ir neformaliojo ugdymo.  Taip pat apdovanotas švietimo pagalbos specialistas, švietimo lyderis ir specialistas, dirbęs su išskirtinai jautriomis grupėmis.

Laureatams ne tik suteiktas garbingas vardas, įteiktos specialiai šiam projektui menininko Remigijaus Kriuko sukurtos stiklo skulptūros, bet ir skirti rėmėjų prizai. Iškilminga apdovanojimų ceremonija vyko kovo 1-ąją Vytauto Didžiojo universitete.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *