Krepšinio olimpiadoje

Krepšinio olimpiadoje / Krepšinio olimpiadoje

Ukmergės sporto centro krepšinio skyriaus sporto mokytojai Miesto stadione rajono pirmokams surengė „Krepšinio olimpiados“ šventę.

Būrį sportiškai nusiteikusių vaikų lydėjo mokytojos ir tėveliai. Į šventę atvyko mokiniai iš Dukstynos, Užupio, „Šilo“ pagrindinių mokyklų, mokyklos-darželio „Varpelis“, Deltuvos pagrindinės mokyklos, Želvos ir Taujėnų gimnazijų.

Vaikus pasveikino Ukmergės centro direktorius V. Tutlys, Ukmergės rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė R. Ragelytė-Kraucevičienė bei Lietuvos moterų krepšinio lygos direktorė A. Ginelevičienė. 

LMKL projekto „Tapk krepšinio žvaigžde“ ambasadorė ukmergiškė R. Valentienė ragino vaikus aktyviai judėti, sportuoti ir tapti žymiais krepšininkais.

Krepšinio skyriaus sporto mokytojai surengė linksmąsias estafetes, kvietė mankštintis grojant muzikai, fotografuotis su krepšinio žvaigždėmis.

Šventėje dalyvavo ir saugaus eismo pamokėles organizavo „Saugiai – į mokyklą, saugiai – į treniruotę“ rajono policijos komisariato pareigūnės ir vaikų draugas Amsis.

Į krepšinio treniruotes vaikus kvietė krepšinio sporto mokytojai Rita Troškienė ir Saulius Grigas. „Krepšinio olimpiadą“ vedė A. Martikonienė. Renginį padėjo vesti jaunieji krepšininkai. Renginio organizatoriai dalyviams dovanojo saldumynų ir krepšinio kamuolių.

Informavo Ukmergės sporto centro krepšinio skyriaus sporto mokytoja Vilma Grigienė.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *