Piniginė grąžinta, vagilės nustatinėjamos

Piniginė grąžinta, vagilės nustatinėjamos Piniginė grąžinta, vagilės nustatinėjamos

Rug­pjū­čio 14 d. į tur­gų at­ėju­si gar­baus am­žiaus uk­mer­giš­kė vos ne­ta­po va­gi­lių au­ka.

Prie vie­no pre­kys­ta­lio pri­ėju­si mo­te­ris jau ke­ti­no iš ran­ki­nės trauk­ti pi­ni­gi­nę, bet pa­ste­bė­jo, kad jos nė­ra. Se­no­lė ėmė šauk­ti, kad pa­vo­gė pi­ni­gi­nę, o par­da­vė­ja kaip mat su­si­vo­ku­si iš­bė­go į Klai­pė­dos gat­vę. Ji pa­ma­tė nu­bė­gan­čias dvi mo­te­ris ir šau­kė, kad jas su­lai­ky­tų. Bėg­les su­lai­kė pro ša­lį ėjęs jau­nuo­lis. Va­gi­lės ati­da­vė pi­ni­gi­nę ir pra­šė, kad ne­kvies­tų po­li­ci­jos bei pa­leis­tų. At­vy­kus pa­rei­gū­nams, mo­te­riš­kių jau ne­bu­vo nė kva­po.

Se­no­lei pi­ni­gi­nė grą­žin­ta. Ji pa­si­ge­do 3 eu­rų. Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas dėl ki­šen­va­gys­tės. Po­li­ci­ja nu­sta­ti­nė­ja mo­te­rų as­me­ny­bes, pa­si­tel­kiant vaiz­do me­džia­gą bei liu­dy­to­jų api­bū­di­ni­mus.

Po­li­ci­jos duo­me­ni­mis, per pir­mą šių me­tų pus­me­tį Uk­mer­gės tur­gu­je bu­vo įvyk­dy­tos de­vy­nios ki­šen­va­gys­tės. 60 proc. va­gys­čių įvyk­dy­ta šeš­ta­die­niais, li­ku­sios – tre­čia­die­niais. Daž­niau­siai nuo va­gi­lių nu­ken­čia vy­res­nio am­žiaus mo­te­rys (60 me­tų ir dau­giau) – 70 proc., 20 proc. nu­ken­tė­ju­sių – jau­nes­nio am­žiaus mo­te­rys (20–30 me­tų).

Po­li­ci­ja pa­ta­ria: jei per spūs­tį su­spau­džia­ma ku­ri nors jū­sų kū­no da­lis, bū­ki­te bud­rūs, nes ne­re­tai ki­šen­va­giai, dirb­da­mi gru­pė­mis, dirb­ti­nai su­ke­lia grūs­tį. Ver­tin­gų daik­tų (pi­ni­gi­nių, MP3 gro­tu­vų, mo­bi­lių­jų te­le­fo­nų ir pan.) ne­rei­kė­tų lai­ky­ti kup­ri­nė­se ar ran­ki­nė­se už nu­ga­ros, nes jas pra­pjo­vus, daik­tus leng­va pa­siek­ti. Pi­ni­gi­nes su do­ku­men­tais ir pi­ni­gais lai­ky­ti striu­kių vi­di­nė­se ki­še­nė­se ar sun­kiau pa­sie­kia­mo­se krep­šio vie­to­se, o ran­ki­nes lai­ky­ti ir ne­šio­ti ge­riau prie­ky­je.

PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų