Prie Ukmergės susidūrus rusų „Hyundai“ ir lenko MAN, žuvo žmonės

Prie Ukmergės susidūrus rusų „Hyundai“ ir lenko MAN

10.29 val. gautas pranešimas, kad kelyje, važiuojant nuo Jonavos link Ukmergės, susidūrė automobilis „Hyundai“ (pažymėtas Rusijos Federacijos valst. numeriais) ir krovininis MAN (Lenkijos Respublikos). Žuvo du iš trijų važiavusiųjų lengvuoju automobiliu.

Dar du juo važiavę asmenys PGT pareigūnų buvo ištraukti iš sudaužyto „Hyundai“ ir be sąmonės, sunkios būklės, nuvežti į ligoninę.

Sunkvežimio vairuotojas (gim. 1955 m.) patyrė kojos traumą. Netrukus mirė, nors ir reanimuojamas, dar vienas lengvuoju automobiliu važiavęs asmuo.

Pirminiais duomenimis, transporto priemonės dvipusio eismo užmiesčio kelyje be skiriamosios juostos susidūrė kaktomuša. Lengvasis automobilis – visiškai suknežintas.

Tuo metu sunkvežimio po susidūrimo vairuotojui taip pat nepavyko suvaldyti – jis vertėsi pakelės griovyje ant šono. 15min fotoreporteris Erikas Ovčarenko per pietus pranešė, kad iki šiol avarijos vietoje uždarytas eismas.

Transportas nukreipiamas aplinkkeliu, srautus reguliuoja pareigūnai. Susidūrimas įvyko maždaug 10 kilometrų nuo Ukmergės, netoli tos vietos, kur kelyje Jonava–Ukmergės į sankryža su keliais į Deltuvos ir Dainavos gyvenvietes.

Pirminiais duomenimis, avarija galėjo įvykti į priešpriešinio eismo juostą išvažiavus būtent lengvojo automobilio „Hyundai“ vairuotojui. Teigiama, kad sunkvežimio MAN vairuotojas paskutiniu momentu dar bandė trauktis kuo arčiau savo dešiniojo kelkraščio, tačiau siaurame kelyje ir esant nemažam greičiui išvengti kaktomušos buvo sudėtinga.

Neoficialiais duomenimis, ir trečiojo „Hyundai“ keleivio sveikatos būklė yra kritinė, medikai kiekvieną minutę kovoja dėl jo gyvybės.

www.15min.lt

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *