Kviečiame siūlyti savo idėjas!

Kviečiame siūlyti savo idėjas! /

Vasario mėnesį Ukmergėje jau ketvirtą kartą startuos dalyvaujamojo biudžeto projektas, kurio metu kviečiame gyventojus siūlyti idėjas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti bei kurti.

Projektų idėjų pasiūlymus vertins konsultacinė darbo grupė. Atrinktos iniciatyvos bus paskelbtos viešai, ir visi ukmergiškiai galės balsuoti už labiausiai patinkančią iniciatyvą. Daugiausia balsų gavusias iniciatyvas įgyvendinsime – tam šiemet yra numatyta 40 tūkst. eurų.

Gyvenamosios aplinkos gerinimo projekto idėjas gali teikti Ukmergės rajone gyvenamąją vietą deklaravę ir ne jaunesni kaip 16-os metų amžiaus fiziniai asmenys nuo š. m. vasario 1 d. iki kovo 1 d.

Užpildytą ir pasirašytą Projekto idėjos pasiūlymo formą prašome atsiųsti el. p. priimamasis@ukmerge.lt arba atnešti Ukmergės rajono savivaldybės administracijai (Kęstučio a. 3, Ukmergė), arba pateikti per elektroninius valdžios vartus.

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo, investicijų ir verslo plėtros skyrių tel. 8 618 03 671 arba el. p. reda.liubomirskiene@ukmerge.lt.

Projekto idėjos pasiūlymo formą ir daugiau informacijos apie būtinuosius reikalavimus Projekto idėjos pasiūlymui bei ankstesnių metų bendruomenių iniciatyvas rasite tinklalapyje https://www.ukmerge.lt/naujienos/kvieciame-siulyti-savo-idejas/.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *