Laisvos lieka trijų seniūnų kėdės

Laisvos lieka trijų seniūnų kėdės / Kol kas nežinia

Iš dešimties kaimiškųjų Ukmergės rajono seniūnijų trys nuo šių metų pabaigos lieka be seniūnų. Artimiausiu metu rengiamasi skelbti konkursus šioms pareigoms užimti. Vienu metu net trijų seniūnų Ukmergėje bus ieškoma pirmą kartą.

Rajono savivaldybės personalo ir dokumentų valdymo skyriaus vedėja Zina Kurmelienė sakė, kad konkursai į laisvas seniūnų vietas bus skelbiami artimiausiu metu, kai tik bus parengti atnaujinti Savivaldybių įstatymui atitinkantys pareigybių aprašymai.

Konkursai bus skelbiami į Siesikų, Pivonijos ir Želvos seniūnijų seniūnų vietas. Dabartiniai seniūnai jau yra sulaukę pensinio amžiaus.

Vadovaujantis valstybės tarnybos įstatymu, valstybės tarnautojo, kuriam suėjo 65 metai, valstybės tarnyba gali būti pratęsta – tarnybos laikas pratęsiamas iki 1-erių metų ir bendras pratęstas tarnybos laikas negali viršyti 5-erių metų.

Seniūnų tarnybos laikas pratęsiamas savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu.

Siesikų seniūno, 65 metų Algirdo Kaušo, valstybės tarnybos laikas administracijos direktoriaus įsakymu kartą jau buvo pratęstas. A. Kaušas seniūnijai vadovauja 12 metų nuo 2005-ųjų.

66 metų Pivonijos seniūno Alvydo Gratkausko valstybės tarnybos laikas jam prašant buvo pratęstas du kartus. A. Gratkauskas Pivonijos seniūnijai taip pat vadovauja 12 metų.

64 metų Želvos seniūnas Kęstutis Mikalajūnas pats paprašė būti atleidžiamas iš užimamų pareigų nuo šių metų gruodžio 22 dienos. Jo prašymas patenkintas.

K. Mikalajūnas seniūno pareigas eina 20 metų – nuo 1997-ųjų.

Kol kas neaišku, kas vadovaus seniūnijoms, kol konkurso būdu bus paskirti nauji jų vadovai.

Pastaruoju metu susirgus ar atostogaujant juos pavaduodavo kitų seniūnijų seniūnai.

Tiesa, Pivonijos ir Siesikų seniūnų valstybės tarnybos laikas dar galėtų būti laikinai pratęstas.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija šiuo metu ieško ir daugiau darbuotojų, kurie eitų valstybės tarnautojo pareigas.

Administracija yra paskelbusi konkursą į Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas.

Kol kas savivaldybėje laisva Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjo vieta. 

Iš trečio karto savivaldybei pavyko rasti valstybės tarnautoją, kuris eis Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus Vaiko teisių apsaugos poskyrio vyr. specialisto pareigas.

Nuo gruodžio 11 d. šias pareigas eis Liuda Baltrušaitytė. Konkursą į šias pareigas teko skelbti tris kartus – pirmus du neatsirado tinkamų kandidatų.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *