Laukti neprailgs su „Neprarasto laiko kortelėmis“

Laukti neprailgs su „Neprarasto laiko kortelėmis“ / Norint pasitikrinti atsakymą

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius pristato „Neprarasto laiko korteles“. Tai – nauja edukacinė iniciatyva Ukmergei.

Pasak skyriaus vedėjo Vaidoto Kalino, iniciatyva gimė žvalgantis į Vilnių, laimėjusį įspūdingą sumą edukacinei erdvei įrengti. Iniciatyva siekiama paskatinti ukmergiškius „neprarasti laiko laukiant“.

Kortelės su intriguojančiais klausimais apie Ukmergę ir pasaulį yra skirtos toms vietoms, kuriose žmonės laukia: grožio salonams, kavinėms, priimamiesiems ir pan. Ateityje galbūt – ir ligoninei.

Iniciatyvos autoriai: Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba, kraštotyros muziejus. Asmenys, daugiausia prisidėję prie kortelių sukūrimo yra šių įstaigų darbuotojai Vladas Kovarskas, Julius Zareckas, Jolanta Gelūnaitė, Darius Danielius.

Šiuo metu jau galima gauti 66 kortelių rinkinį, kurį sudaro 46 įdomūs klausimai apie Ukmergę ir 20 – apie pasaulį.

Pasak V. Kalino, ateityje planuojama pagaminti korteles su olimpiadų užduotimis ir korteles „Ar aš išlaikyčiau valstybinį egzaminą?“ Jos bus skirtos norintiesiems pasitikrinti savo žinias. Jau parengta 50 olimpiadinių klausimų, netrukus bus pradėti ruošti ir įdomiausi egzaminų klausimai.

Įvairių paslaugų teikėjai kviečiami gauti korteles ir jas pasiūlyti savo klientams, jei tenka palaukti. Norint gauti rinkinį, reikia parašyti laišką el. paštu: svietimas@ukmerge.lt. Kortelės bus dovanojamos. Pirmieji jas gaus atspausdintas ir sudėtas dėkliukuose, skirtuose kolekcinėms kortelėms.

Yra galimybė gauti elektroninį rinkinį, atsispausdinti ir susikarpyti patiems.

Vedėjas patikino, kad, jei tik bus poreikis, skyrius užsakys didesnį kiekį rinkinių, nes jų gamyba nėra brangi.

Nustebino, kad pirmieji, pareiškusieji norą gauti korteles, – ne ukmergiškiai. Iš vietos paslaugų teikėjų – kavinių ar grožio salonų – laiškų dar nesulaukė.

Vedėjas sako, kad bus siekiama išdalyti kuo daugiau kortelių visoje Ukmergėje.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *