Liepsnos siautėjo penktame aukšte

Liepsnos siautėjo penktame aukšte / Gedimino Nemunaičio nuotr. Gesinant šį gaisrą ugniagesių kopėčių neprireikė – liepsnos numalšintos iš vidaus.

Lapkričio 1-ąją Ukmergėje, Vilniaus gatvės 97 daugiabučio namo penktame aukšte, kilo gaisras.

Atviras, per balkoną besiveržiančias, liepsnas pamatę žmonės iškvietė ugniagesius. Į nelaimę šie atvyko su specialiomis kopėčiomis. Įtariant, kad viduje gali būti žmonių, kartu skubėjo ir greitosios medicininės pagalbos ekipažas.

Kol vieni ugniagesiai tiesė kopėčias, kiti į patalpą skubėjo patekti per buto duris. Jas atidariusi sutuoktinių pora nustebo, kai įvirto ugniagesiai su vandens žarnomis. Žmonės tikino kitame kambaryje su mažamečiu vaikeliu miegoję ir gaisro nė nepastebėję. Atviras liepsnas ugniagesiams labai greitai pavyko užgesinti, mat jos buvo apėmusios tik medinę nestiklinto balkono sienelę.

Nuo karščio sudužo kambario langas. Nuo ko kilo gaisras, tikslinama. Trijų kambarių butą vos prieš mėnesį išsinuomojusi pora dievagojosi, kad balkone niekas nerūkė.

Per praėjusią savaitę ugniagesiai gelbėtojai į nelaimes ir gaisrus mūsų rajone iš viso vyko 8 kartus.

Spalio 26 d. skubėjo į pagalbą kolegoms Molėtuose gesinti Balninkų miestelyje kilusio gaisro.

Spalio 28 d. Anykščių gatvėje prie 29 namo apdegė K. S. automobilis „Mitsubishi Mirage“. Įtariama, kad mašina buvo padegta.

Tą pačią dieną Vaitkuškio kaime Pabaisko seniūnijoje iš tvenkinio ištrauktas automobilis „Audi Q5“. Mašina buvo įriedėjusi į tvenkinį ir visai panirusi.

Spalio 30 d. Mateikiškių kaime Šešuolių seniūnijoje išdegė R. K. priklausančios pirties vidus.

Spalio 31 d. Valų kaime Žemaitkiemio seniūnijoje apdegė R. R. namo vidus. Ugnies židinys – prie krosnies sukrautos malkos. Tą pačią dieną Veprių miestelyje išdegė A. B. namo vidus. Pabaisko miestelyje tądien gaisras kilo V. A. pirtyje.

Daugiau nuotraukų iš įvykio vietos galite rasti mūsų facebook’e

Ukmergės naujienos

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *