Veprių kaimo bendruomenės interneto svetainėje duris atvėrė virtuali parodų galerija

Veprių kaimo bendruomenės svetainė http://vepriubendruomene.lt/ Veprių kaimo bendruomenės svetainė http://vepriubendruomene.lt/

Veprių kaimo bendruomenė pristato naują skaitmeninį įrankį, kuriame ne tik aktyviai skleidžia informaciją apie aktualius vietos įvykius, veiklas ir renginius, bet, ir virtualioje parodų galerijoje eksponuoja vietinių amatų meistrų darbus.

Veprių kaimo bendruomenė buvo įkurta 2002 m. Ji aktyviai įgyvendina projektus, organizuoja renginius, sutelkia narius bendrai veiklai. Veprių kaimo bendruomenė sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuotame Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurse, kurio metu, siekdama burti narius elektroninėje erdvėje, skelbti įvairias aktualijas, naujienas, kaupti metraštį bei eksponuoti narių dirbinius, sukūrė naują, bendruomenės nariams labai naudingą svetainę http://vepriubendruomene.lt/.

Pagrindinį interneto svetainės puslapį puošia Veprių vaizdai, kuriuos pagal metų laikus, aktualumą galima keisti. Besikeičiančiose nuotraukose galima pamatyti svarbiausius Veprių apylinkių paminklus, lankytinus objektus ar poilsio vietas. Pagrindiniame puslapyje, be skelbimų apie šventes, renginius, veiklas, taip pat skelbiami sveikinimai bendruomenės nariams, švenčiantiems jubiliejus. Skelbimai virtualioje erdvėje greičiau pasiekia žmones, tai padeda racionaliau organizuoti veiklą bei spręsti problemas, o sveikinimai džiugina bendruomenės narius. Naujienų skiltyje skelbiami straipsniai apie svarbiausius šių metų renginius bei jų nuotraukos. Renginių skiltis – tai tarsi virtualus bendruomenės metraštis, kuriame pateikiami svarbiausių renginių aprašymai bei nuotraukos nuo 2010 m. Interneto svetainėje veikia virtuali paroda, kurioje eksponuojami vietinių gabių ir darbščių amatų meistrų darbai, o skaitmeninių technologijų dėka juos gali pamatyti ne tik bendruomenės nariai, bet ir platus žmonių ratas. Galerijos skiltyje – daug nuotraukų ir vaizdo įrašų iš vykusių renginių, Veprių miestelio vaizdai, bendruomenės kapelos koncerto įrašas. Skiltyje „Apie mus“ skelbiami veiklos dokumentai, bendruomenės įstatai, bendruomenės tarybos sąrašas, metinis veiklos planas, kontaktai – visa bendruomenės nariams aktuali informacija.

Bendruomenės pirmininkė Aldona Medonienė dalyvavimą konkurse vertina teigiamai ir džiaugiasi jo rezultatais. Bendruomenės nariai, jų pažįstami ir artimieji aktyviai lankosi naujojoje interneto svetainėje, mat visiems įdomu vertinti, pažiūrėti, kas vyksta, pamatyti save nuotraukose kaip renginių dalyvį. Tai skatina įvairaus amžiaus žmones naudotis internetu. „Mūsų interneto svetainė visiems pasiekiama ten, kur yra interneto prieiga, todėl informacija prieinama ne tik mūsų kraštiečiams, bet ir bendruomenės narių artimiesiems, gyvenantiems bet kurioje pasaulio vietoje, taigi jie gali susipažinti su bendruomenės veikla“, – džiaugiasi bendruomenės pirmininkė. Ji priduria, kad pradėta veikla bus tęsiama, planuojama, kad svetainėje atsiras asmeninių skelbimų skiltis.

Aplankykite Veprių kaimo bendruomenės svetainę http://vepriubendruomene.lt/ ir visą informaciją apie krašto žmones, vykusius renginius, skelbimus, straipsnius, nuotraukas rasite vienoje vietoje.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Informacija apie parengtą elektros tinklų teritorijų planą. UAB GG LTU S1 yra parengusi 4999 kW galios saulės elektrinės Sodų g. 1, Šemetiškių k., Deltuvos sen., Ukmergės r. sav. elektros tinklų teritorijų planą. Su planu galima susipažinti plano rengėjo internetiniame puslapyje . Dėl papildomos informacijos kreiptis į UAB GG LTU S1 įgaliotą atstovę Poliną Kuznetsovą, el. p. polina.kuznetsova@greengenius.com

Vilkmerge restoranas

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų