Lietuvos socialinės saugos naujienos

Beveik 100 ukmergiškių naudojasi Ukmergės socialinių paslaugų centro teikiama pagalbos į namus paslauga.

Sveikatos apsaugos ministerijos siekis, kad beveik visi vizitai gydymo paslaugoms gauti būtų paskelbti išankstinėje pacientų registracijos informacinėje sistemoje.

Ukmergiškė Danutė norėtų padėti savo kaimynui.

Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas, jo pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Aistė Naruševičiūtė įteikė naujagimio kraitelius liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais gimusiems mažiesiems ukmergiškiams.

Baimė dėl gresiančių kosminių šildymo kainų verčia daugybę ukmergiškių ieškoti kompensacijų.

Kompensacijomis už šildymą pasinaudoti nuo šiol gali ne tik nepasiturintys gyventojai, bet ir vidutinį atlyginimą gaunančios šeimos.

Globoti (rūpinti), laikinai ar nuolatinai prižiūrėti biologinių tėvų globos  netekusius vaikus yra daug fizinių ir emocinių resursų reikalaujantis darbas.

Ukmergės rajono savivaldybė skelbia, kad nuo rugsėjo 20 d. Socialinės paramos skyriuje dėl kompensacijų už būsto šildymą priimami tik iš anksto užsiregistravę Ukmergės miesto gyventojai.

Seimui pristatytas Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pakeitimo projektas, kuriuo, tobulinant piniginės socialinės paramos teisinį reguliavimą, siūloma užtikrinti galimybę gyventojams, kurie kreipiasi dėl kompensacijų, skirti jas ne 3-ims mėnesiams, o visam šildymo sezonui.

Ukmergės „Rotary“ ir Ukmergės „Interact“ klubų atstovai 42-iem būsimiems ukmergiškiams pirmokams iš sunkumus patiriančių šeimų įteikė naujas kuprines su visomis būtiniausiomis kanceliarinėmis priemonėmis.

Puslapis 1 iš 7

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų