Ligoninės pašonėje kuriamas šiuolaikiškas parkas

Ligoninės pašonėje kuriamas šiuolaikiškas parkas /

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Prie VšĮ Ukmergės ligoninės pastarąsias dvi savaites vyksta intensyvūs darbai.

Vilniaus bendrovė „Revestus“ čia pradėjo pirmuosius šiuolaikiško visuomeninio parko įrengimo darbus – klojami požeminiai ryšių, vandentiekio ir lietaus nuotekų tinklai.

„Susiduriame su tam tikrais suvaržymais – juk šalia yra ir greitosios medicinos pagalbos, ir ligonių priėmimo skyriai. Turime nepertraukiamai užtikrinti jų darbą, tad visus žemės kasimo darbus deriname iš anksto, stengiamės juos kuo greičiau atlikti“, – sakė bendrovės „Revestus“ statybos projektų vadovas Aivaras Jasalinis.

Projektą „Visuomeninės parko teritorijos infrastruktūros Ukmergės mieste, Vytauto g. 105 ir Anykščių sk. 4, statyba“ Ukmergės rajono savivaldybės užsakymu parengė bendrovė „Eurointegracijos projektai“. Paskelbtą viešą rangos darbų konkursą laimėjo bendrovė „Revestus“, su kuria pernai birželio mėnesį ir buvo pasirašyta rangos darbų sutartis

Beveik 55 tūkstančių kvadratinių metrų teritorijoje numatyta pašalinti menkaverčius medžius ir krūmus, apgenėti esamus medžius, sutvarkyti ir sustiprinti čia esančių vandens telkinių pakrantes, įrengti dvi automobilių stovėjimo aikšteles, pėsčiųjų ir dviračių taką palei Anykščių skersgatvį, fontaną, vaikų žaidimo aikštelę, taip pat bus rekonstruoti esami takai ir įrengti nauji su trinkelių bei skaldos dangomis, atsiras viešasis tualetas, gėlynai, suoliukai, pavėsinės, bus įrengtas teritorijos apšvietimas, vaizdo stebėjimo sistema ir kt.

Bendra projekto vertė – daugiau nei 1,2 milijono eurų. Lėšos tam bus skirtos iš Europos Sąjungos fondų ir savivaldybės biudžeto.

Darbus planuojama pabaigti ateinančių metų balandžio mėnesį.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *