Manė, kad dega namas

Manė

Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praėjusią savaitę skubėjo gesinti trijų gaisrų.

Balandžio 28 d.  Pivonijos seniūnijos Antakalnio III kaime, džiovykloje, užsidegė pjuvenos. Atvykus ugniagesiams, iš metalinio angaro rūko dūmai. Tunelinėje šachtoje išdegė apie 4 kub. m pjuvenų.

Balandžio 30 d. Ukmergėje, Linų gatvėje esančios įmonės teritorijoje, duobėje, degė šiukšlės.

Gegužės 1-ąją gautas pranešimas, kad Pabaisko miestelyje, Vintaros gatvėje, atvira liepsna dega medinis namas. Pranešimas buvo netikslus. Atvykus ugniagesiams, paaiškėjo, kad dega laužas.

Balandžio 29-ąją moteris pranešė, kad negali susisiekti su mama, gyvenančia Ukmergėje, Maironio gatvėje. Sakė, kad jos bute iš vidaus yra įkištas raktas ir neįmanoma atrakinti durų. Gelbėtojai duris atidarė. Viduje rasta ant grindų gulinti moteris, kuri perduota medikams.

Balandžio 30-ąją vyras pranešė 10 dienų negalintis susisiekti su savo tėvu, gyvenančiu Ukmergėje, Pivonijos gatvėje. Ugniagesiai panaudojo ištraukiamas kopėčias ir pateko į butą trečiame aukšte. Buvo įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

Balandžio 29-ąją Veprių seniūnijos Knyzlaukio kaime gelbėtas katinas. Murklys buvo įlipęs į medį ir jame pratupėjo dvi dienas. Atvykę ugniagesiai pastatė ištraukiamas kopėčias ir keturkojį išgelbėjo.

Gegužės 3 d. Pivonijos seniūnijos Gervinų kaime miške degė mikroautobusas. Pranešimas apie gaisrą gautas apie 18 val. Atvykus ugniagesiams, mikroautobusas „Citroen“ degė atvira liepsna. Sudegė transporto priemonė, 300 litrų dyzelino, 3 dujų balionai. Išdegė apie 7 arai miško paklotės.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *