Meras ir jo komanda susitiko su ukmergiškiais

Balandžio 11-osios pavakare žmonių pilnutėlėje Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos salėje įvairiais pjūviais buvo aptartos šio laikmečio svarbiausios Ukmergės miesto problemos ir „skauduliai“.

Į tradicinį ir kasmetinį susitikimą su rajono savivaldybės meru Dariumi Varnu ir jo komanda atėję ukmergiškiai ne tik išklausė valdžios dalykinius pasisakymus bei atsakymus į užduotus klausimus, bet ir pasijuokė, tarpusavyje pasiginčijo.

Renginio dalyviams buvo išdalintas naujas, ką tik išleistas leidinys „Ukmergės rajono savivaldybės 2023 metų veiklos ataskaita“, parodytas pernai sukurtas kelių minučių trukmės filmas „UKMERGĖ. Kraštą pristatantis filmas“, meras D. Varnas trumpai pristatė svarbiausius projektus ir darbus, o Ukmergės miesto seniūnas Žilvinas Dirsė parodė filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuoti pagrindiniai praėjusių metų seniūnijos organizuoti ar atlikti darbai mieste.

Vėliau sekė klausimų ir atsakymų bei diskusijų laikas. Kalbėta apie miesto gatvių ir skverų būklę bei jų priežiūrą, daugiabučių namų kiemus, sovietinių laikų paminklus, autobusų maršrutus, netvarkomas teritorijas, būsimus projektus ir kt.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *