Mokykla išlydėjo direktorę

Mokykla išlydėjo direktorę / Užupio pagrindinės mokyklos nuotr. Ilgametę direktorę išlydėjo visas kolektyvas.

Užupio pagrindinės mokyklos direktorė Regina Razmienė atsisveikino su mokykla. Čia dirbo 38-erius metus, iš jų 19 metų vadovavo mokyklai.

R.Razmienė 1984-aisiais mokykloje pradėjo dirbti direktoriaus pavaduotoja ir matematikos mokytoja, o pasikeitus keliems vadovams, 2003-iaisiais pati tapo direktore. Jai vadovaujant užaugo kelios mokinių kartos, o įstaiga išgyveno ne vieną pokytį. Mažėjant vaikų skaičiui rajone, mokykla iš vidurinės tapo pagrindine, pastatas buvo renovuotas, prie mokyklos įsteigtos priešmokyklinio ugdymo grupės…

Rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas sakė, kad konkursas dėl Užupio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigų turėtų vykti sausio pabaigoje ar vasario pradžioje.

„Tikimasi konkursą surengti kuo greičiau, datos jau pateiktos tvirtinti, tačiau dar negautas atsakymas“, – sakė V. Kalinas. Tikisi, kad pretendentų bus ir konkursas įvyks. Prieš tai skelbtas konkursas, kuris turėjo vykti lapkričio 22-ąją, dar tebedirbant direktorei, neįvyko.

V.Kalinas atskleidė, kad R. Razmienė užbaigti profesinę karjerą planavo anksčiau, kad mokykla šiuos mokslo metus pasitiktų su nauju vadovu, tačiau dėl įstaigai keliamų užduočių jos buvo paprašyta dar kurį laiką likti pareigose. Ilgametei direktorei išėjus iš darbo, laikinai šias pareigas eiti paskirta pavaduotoja ugdymui Miglė Kavaliauskė.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *