Mokytojams – sveikinimai, padėkos ir koncertas

Mokytojams – sveikinimai

Tarptautinę mokytojų dieną kasmet mokytojai renkasi į savo šventę, kurioje sakomi sveikinimai ir pagerbiami geriausi mokytojai. Pilnoje Kultūros centro salėje Ukmergės mokytojus pasitiko Jono Basanavičiaus gimnazistai. Jų organizuotas renginys prasidėjo šokiu ir daina, aidėjo gimnazistų skaitomos rajono mokytojų  poetų eilės.

Mokytojus sveikino rajono meras Rolandas Janickas, Seimo narys Juozas Varžgalys, savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Dalė Steponavičienė.

Renginio vedėjai Gabrielė ir Arnas į sceną kvietė švietimo ir mokslo ministrės, rajono mero padėkos raštais apdovanotus mokytojus. Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos padėkas mokytojams mokyklų vadovai įteikė mokyklose. Ministrės raštais apdovanoti 10, mero raštais – 13, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos raštais – 22 mokytojai.

Taujėnų gimnazijos fizikos ir informacinių technologijų mokytoja Diana Žeruolienė apdovanota Mero padėkos ženklu.

Apdovanojimas skirtas ir Dukstynos pagrindinei mokyklai, šiais metais švenčiančiai 40-ies metų jubiliejų. Ta proga savivaldybės tarybos sprendimu įsteigtas proginis apdovanojimas –10 tūks. eurų, skirtų įkurti išmaniąją klasę.

Renginio kulminacija tapo geriausių mokytojų apdovanojimai. Jiems įteikti padėkos raštai ir premijos, kurios rajono tarybos sprendimu nuo 355 Eur padidintos iki 600 Eur.

Tris geriausius mokytojus pristatė mokiniai.

Siesikų gimnazijos anglų kalbos vyresnioji mokytoja Violeta Grigaliūnienė čia dirba nuo 2000-ųjų. Yra apdovanota  Ukmergės rajono savivaldybės mero padėka, pernai – tarptautinės organizacijos „Kings“ padėka už betarpišką bendradarbiavimą ugdant naują kartą.

Mokytoja yra atsakinga už gimnazijos bendradarbiavimą su užsienio partneriais ir tarptautinių projektų vykdymą.

Organizavo gimnazijos komandų keliones į 5 užsienio šalis ir projekto šalių susitikimą Siesikuose. Kartu su užsienio šalių partneriais rengia „Erasmus+“ tarptautinio bendradarbiavimo projektus.

Antano Smetonos gimnazijos biologijos mokytoja Elvyra Kriaučiūnienė gimnazijoje dirba nuo 1995 metų.

Nuo 2013 metų ji – tarptautinio projekto „Mažiau šiukšlių“ koordinatorė gimnazijoje. Įtraukia mokinius į atliekų rūšiavimo veiklas ir dalinasi patirtimi internetinėje svetainėje su kitų ES šalių mokyklomis. Šios veiklos dėka gimnazija kasmet gauna po 500 JAV dolerių veiklos organizacinėms išlaidoms. E. Kriaučiūnienė nuo 2015 metų yra valstybinio biologijos brandos egzamino vertinimo komisijos narė. Gimnazijoje ji inicijavo aplinkosauginį konkursą  „Išmintingi ir sumanūs aplinkosaugininkai“.

Jono Basanavičiaus gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Vidos Šidlauskienės pedagoginio darbo stažas – 34 metai. Pedagogė – rajono meninio skaitymo konkurso vertinimo komisijos narė, rajono lituanistų metodinės grupės narė, aktyvi gimnazijos popamokinių veiklų organizatorė. Mokytojos  kūrybingai paruošti skaitovai puošia visus gimnazijos renginius ir skina laurus regioniniuose ir respublikiniuose  konkursuose.

Pernai apdovanota švietimo ir mokslo ministro padėkos raštu už kompetentingą pedagoginę veiklą ir besąlygišką atsidavimą mokiniams.

Mokytojų diena Kultūros centre baigėsi maestro Virgilijaus Noreikos ir jo mokinių atliekamu retro muzikos koncertu, kuriame skambėjo senosios ir naujosios dainos.

Arvydas PĖŠINA

Dalintis

Nuotraukų galerija:

padėkos ir koncertas / Šventės akimirka. Autoriaus nuotr.

padėkos ir koncertas / Šventės akimirka. Autoriaus nuotr.

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *