Motociklininkai dalyvavo ralyje

Motociklininkai dalyvavo ralyje / Chrisijos Kvietkauskienės nuotr. Išlydėta Ukmergės komanda.

Motociklininkų komanda „Sakyk rožė“ atstovavo Ukmergės rajonui intelektualiame, kultūriniame ir pažintiniame ralyje „Ryterna Modul Mototourism Rally Lietuva 2023“.

Kelionė po Lietuvą startavo rugpjūčio 19 dieną.

Komandos kapitonui Ugniui Grybauskui ir nariams – Teodorui Aukštuoliui, Aistei Džiovalienei, Karoliui Džiovalui, Ivetai Lengertaitei, Indrei Rastauskienei ir Linui Rastauskui – rajono meras Darius Varnas įteikė atstovavimo raštą. Komanda buvo deleguota atstovauti Ukmergei ralyje ir skleisti žinią apie mūsų rajoną visoje Lietuvoje.

Administracijos direktorė Inga Pračkailė komandos nariams įteikė savivaldybės vėliavą ir atminimo dovanas.

Pernai ralio „Ryterna Modul Mototourism Rally Lietuva 2022“ nugalėtojais tapusi komanda šiemet į kelionę leidosi „Yamaha Majesty“, „Honda Africa Twin“, „Gilera GP“ ir „BMW 1200GS“ motociklais.

Šio 13-us metus organizuojamo ralio metu dalyviai važiuoja motociklais po Lietuvą, aplanko įdomias vietoves, bendrauja su žmonėmis, o už užduočių įvykdymą gauna taškus.

Užduotys yra susijusios su Lietuvos istorija, architektūra, etnografiniu paveldu ir leidžia ralio dalyviams, vietiniams ir šalies svečiams, geriau pažinti Lietuvą bei nuotaikingai praleisti laiką.

Šiais metais sukanka 90 metų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžiui per Atlantą, Vladui Put-vinskiui-Pūtviui, Lietuvos šaulių sąjungos įkūrėjui, – 150 metų, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis mini 35-ąsias metines, tad ralio dalyviai aplankė su šiomis datomis susijusias svarbias istorines vietas.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *