Naujas ukmergiškės kūrinys – knygelė vaikams „Sesė“

Kraštietė knygų vaikams rašytoja ir edukologė Živilė Labutė neseniai išleido knygą vaikams „Sesė“.

„Ši idėja galvoje radosi 2021 metais, man pačiai susilaukus antragimio. Prireikė trejų metų, kol knyga išvydo dienos šviesą ir atsirado prekyboje“, – sako autorė.

„Sesė“ – tai istorija apie patirtį, kurią išgyvena daugelis, kai šeimoje gimsta brolis arba sesė. Puslapis po puslapio keliaudami kartu su pagrindine veikėja – jautria ir žaisminga Gudria lape, galime stebėti, koks dinamiškas yra vaiko pasaulis. Ir kokie išmintingi vaikai, jei tik gebame priimti jų stiprias emocijas. Skaitydami šią knygą kartu su vaikais tėvai turės puikią galimybę atverti duris pokalbiams apie svarbias santykių temas.

Ž. Labutė dabar gyvena Vilniuje, tačiau gimė ir augo ji Ukmergėje, yra baigusi tuometę „Šilo“ vidurinę mokyklą (dabar progimnazija). Pasakojo, kad dabar laisvalaikį mėgsta leisti sodyboje mūsų rajone, tad kartu su šeima dažnai juda Ukmergės link.

Jauna moteris yra baigusi edukologijos magistrantūros studijas, įgijusi pedagogo bei priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojo kvalifikacijas.

„Prieš trejus metus, kartu su leidykla, išleidau savo pirmąją užduočių knygą vaikams ir taip atsidūriau knygų vaikams pasaulyje. Kūryba į mano gyvenimą atkeliavo kartu su motinyste. Esu dviejų vaikų mama“, – pasakojo Ž. Labutė.

Kiek daugiau nei prieš metus ji įkūrė prekių ženklą „Gudri lapė“, savarankiškai išleido užduočių knygą, dienoraštį vaikams bei naujausią savo kūrinį „Sesė“.

„Labai vertinu galimybę susitikti ir pabendrauti su vaikais gyvai, tad su džiaugsmu vykstu į ugdymo įstaigas ir bibliotekas“, – sako autorė.

Pasikviesti ją galima susisiekus asmeniškai arba per kultūros pasą, kuriame yra jos vedama edukacija „Gudrios lapės abėcėlė“.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *