Nebrangus transportas ekskursijoms ir vestuvėms

Nebrangus transportas ekskursijoms ir vestuvėms /

Tikriausiai tai nėra kažkas, apie ką dažnai susimąstote, tačiau mikroautobusai yra labai nuvertinama transporto priemonė. Kodėl? Ogi dėl savo universalumo. Mikroautobusas nėra tik tarp kaimo ir miesto tranzuojantis automobilio ir autobuso mišinys. Dauguma transporto priemones nuomojančių įmonių klientams entuziastingai siūlo ir mikroautobusus: darbo išvykoms, pažintinėms ekskursijoms, vestuvėms, renginiams, vietinėms ir tarptautinėms kelionėms.

Kada mikroautobusas laikomas finansiškai protingu ir patogiu pasirinkimu? Kai keleivių skaičius mažesnis nei 50. Pasvarstykite, ar geriau važiuoti keliais skirtingais automobiliais ar rinktis ne tik patogesnį, bet ir pigesnį variantą – mikroautobusą. Kelionė kartu su artimaisiais, draugais ar kolegom iškart taps smagesnė, nes smagioji kelionės dalis prasidės ne pasiekus išvykos tikslą, o dar važiuojant.

Mikroautobusu patogu keliauti ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Šiuolaikiniai nuomojami autobusiukai yra pritaikyti keleivių komfortui, jie erdvūs ir pilni įvairiausių patogumų. Tai ne tik oro kondicionieriai, elektros lizdai, bet ir didelės bagažinės bei panoraminiai langai, kurie leis pilnai pasimėgauti gamta, miestais, panoramomis, stebėti besileidžiančią saulę ar kylantį mėnulį.

Dar pora dėmesio vertų pastebėjimų yra mikroautobusų manevringumas ir mažesni greičio apribojimai kai kuriuose keliuose (lyginant su įprastu, 50 vietų autobusu). Šia transporto priemone kelionės tikslą pasieksite greičiau, o šalia šio privalumo dar ir sutaupysite.

Belieka susirasti įmonę užsiimančia mikroautobusų nuoma ir leistis į kelią kartu su bičiuliais.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *