Nori, kad liktų balandžiai ir paslaugų stotelė

Nori

Sulaukusi teigiamų atsiliepimų apie po švenčių likusius švytėti balandžius, rajono savivaldybė nutarė išsiaiškinti, ar verta juos palikti visam laikui. Tam surengta gyventojų apklausa. Taip pat teirautasi ir kitu klausimu – ar palikti Vienuolyno gatvėje pastatytą paslaugų stotelę.

Apklausą organizavo rajono savivaldybės Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyrius. Šio skyriaus vyr. specialistė, savivaldybės atstovė spaudai Daiva Zimblienė informavo, kad apklausoje atsakymų sulaukta iš 557 respondentų.

Į klausimą „Ar pritariate, kad šviečiantys balandžiai, kaip miesto simbolis, būtų palikti visiems metams?“ 76,3 proc. atsakė „taip“, likusieji – „ne“.

Galimas vietas mieste balandžiams „nutupdyti“ pasiūlė 233 atsakiusieji. Tarp dažniausiai minėtų – Kęstučio a., Kauno gatvės atkarpa tarp Klaipėdos ir Vienuolyno gatvių bei pagrindinis tiltas.

Taip pat pasiūlyta šviečiančiais balandžiais papuošti ir visų pagrindinių miesto gatvių, piliakalnio prieigų apšvietimo stulpus, „nutupdyti“ juos prie visų pėsčiųjų perėjų, visų mokyklų, bibliotekos, prie įvažiavimų į Ukmergę ir kitose vietose.

Kitas klausimas apie Vienuolyno gatvėje mėnesį stovėjusią SUNECO viešųjų paslaugų stotelę didelio apklausos dalyvių susidomėjimo nesulaukė.

Į klausimą, ar išbandė šią stotelę, atsakė 125 respondentai.

52 proc. pasisakė „taip“, 48 proc. – „ne“.

Į klausimą, ar patiko šis įrenginys, iš 100 atsakiusiųjų 74 proc. įrenginį įvertino teigiamai, 26 proc. – neigiamai.

Atsakiusieji teigė, jog dažniausiai naudojosi internetu, elektros lizdu, mobiliųjų prietaisų įkrovimo paslauga, oro kompresoriumi.

Į klausimą, ar reikia Ukmergei tokios stotelės, iš 119 respondentų 70,6 proc. atsakė „taip“, likusieji – „ne“.

Dauguma tinkamiausia vieta minėjo dabartinę – Vienuolyno gatvėje, nemažai siūlė įrenginį pastatyti prie „Vilkmergės“ restorano, viešbučio, Pilies parke, senamiestyje, prie piliakalnio, paupyje prie dviračių tako, prie „Vilkmergės“ paminklo ar prie kultūros centro.

Rajono vadovai džiaugiasi naudingais pasiūlymais, į kuriuos priimdami sprendimus žada būtinai atsižvelgti.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *