Nugalėjo futbolo turnyre

Autorius Галина
Nugalėtojų komanda.

Balandžio pabaigoje Kaišiadoryse praūžęs futbolo turnyras tapo sėkmės aikštele Juliaus Butkaus treniruojamai Ukmergės 2016 m. gim. jaunimo komandai. Ji įveikė Kauno FK „Fortūna“, Kaišiadorių ŠSC bei Kauno FM „Ąžuolas“ ekipas ir tapo turnyro nugalėtoja.

Komandos triumfą vainikavo asmeninis įvertinimas Jokūbui Ruzgiui, kuris pripažintas naudingiausiu žaidėju. Trenerio teigimu, būtent kovingumas ir gebėjimas aikštelėje veikti išvien lėmė tai, jog šiame turnyre pavyko daugiau dalintis kamuoliu reikiamu metu. Šis pasirodymas suteiks komandai pasitikėjimo kovojant čempionato varžybose.

Dalintis

Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *