Nustatytos stovyklose teikiamų paslaugų kainos

Savivaldybės tarybos sprendimu nustatytos kelialapių kainos už Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro, Meno mokyklos ir Sporto centro organizuojamose stovyklose teikiamas paslaugas.

Už 6 dienų mokinio užimtumą Sporto centro organizuojamoje stovykloje „Saulė. Jūra. Krepšinis“ tėvai mokės 75 Eur. Vienos dienos dalyvavimo programoje kaina – 12,50 Eur (pernai buvo 14,80 Eur). Programai iš savivaldybės biudžeto skirta 4 000 Eur.

Už dalyvavimą 7 dienų Sporto centro stovykloje „Oranžinio kamuolio vasara“ tėvai mokės 58 Eur. Vienos dienos dalyvavimo programoje kaina – 8,29 Eur. Programai iš savivaldybės biudžeto skirta 5 000 Eur.

Minėtos stovyklos vyks Palangoje. Skelbiama, kad kelialapio kainų skirtumui įtakos turi skirtingos nakvynės kainos, pavėžėjimo išlaidos. Treneriai programas įgyvendins tiesioginio darbo metu, be papildomo atlygio.

Ukmergės meno mokyklos birželio 24–30 d. 7 dienų stovyklos „Atvirlaiškiai iš Anykščių“ kelialapio kaina, mokama tėvų, – 100 Eur (dienos kaina – 14,29 Eur, pernai buvo 16 Eur). Programa bus įgyvendinama Aukštaitijos profesinio rengimo centre, Anykščiuose.

Programai iš savivaldybės biudžeto skirta 2 608 Eur.

Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro įgyvendinamose užimtumo programose „Šventosios vingiai. Mūsų vasara“ vidutinė vaiko dienos kelialapio kaina – 37 Eur (pernai buvo 34 Eur).

Kelialapis mokiniams, kuriems skiriamas nemokamas maitinimas įvertinus jo šeimos pajamas, būtų pigesnis: vidutinė dienos kaina – 15,30 Eur.

Iš savivaldybės biudžeto šiai programai skirtas 19 880 Eur finansavimas (pernai buvo 15 600 Eur). Planuojama, kad savivaldybės skiriama finansine parama pasinaudos apie 146 vaikus.

Mokinių užimtumo atostogų metu programoms įgyvendinti iš savivaldybės biudžeto iš viso skirta 65 000 Eur. Taip pat naudojamos tėvų, rėmėjų lėšos.

Iki šių metų Sporto centro stovyklos Šventupėje nuomos kaina buvo skaičiuojama, atsižvelgiant į ankstesniais metais Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintą trumpalaikės nuomos už 1 kv. m kainos dydį.

Paslaugos kaina buvo vienoda, neatsižvelgiant į sezoniškumą – 6,03 Eur vienam asmeniui už parą.

Dabar nutarta kainą diferencijuoti – asmeniui už parą nustatyti 8 Eur ne šildymo sezono metu ir 10 Eur  šildymo sezono metu mokestį.

Pernai už Šventupės stovyklos nuomą (naudojosi komandos iš Šiaulių, Vilniaus) gauta 1 254 Eur.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *